Кролики — акселерати
4616 Кролики - акселерати

Кролики — акселерати


Кролики — акселерати

Кролик-акселератів — це не порода кроликів, а результат технології вирощування.

Читайте также: Размещение объявлений на популярных досках Украины

Кроликів-акселератів вирощують в міні-фермах за певними технологіями. Якщо вибрати правильну технологію вирощування, то господарство можна збільшити в два-три рази, і ви отримаєте відмінний результат. За статистикою багато фермерів вибирають саме метод вирощування кроликів-акселератів, розроблений Михайловим І. Н., який допомагає більш глибоко пізнати і вивчити потреби звірка, правильні умови їх вирощування, оберегти і захистити від будь-яких хвороб, і при цьому мати значний дохід і хорошу продуктивність .

Технологією Михайлова був закріплений швидкий відбирання кроленят-акселератів від годуючих мам, так як вони швидше розвиваються і їх імунітет стає міцнішою, ніж у їхніх однолітків, що вирощуються за старими технологіями, що дозволяє крольчатам самим виживати в будь-який час року, навіть взимку.

Кролики — акселерати

Кролики-акселератиУ кроликів-акселератів дуже незвичайний і красивий хутро, шкіра якого може зрівнятися зі шкурою песця, норки, або навіть шиншили. Також дуже цінним у них є і екологічно чисте м’ясо, яке вважається дієтичним і корисним, що не містить холестерин. Але щоб отримувати саме якісний продукт, необхідний правильний догляд — це чистота в клітках, чистий вентильований повітря, і постійне видалення залишків їжі.

Всім нам відомо, що кролики славляться високою плодючістю. Від однієї кролиці можна отримати протягом року м’яса в 25-30 разів більше, ніж її власна маса!

Кролики — акселерати

Шлунок кролика-акселератів дуже схожий на поліетиленовий пакет, який не містить м’язів, тому для швидкого перетравлення їжі він повинен постійно поїдати нові порції корму, завдяки чому відбувається швидке зростання і набір ваги.

За статистикою один кролик-акселератів за весь час свого зростання (до чотирьох місяців), з’їдає приблизно 11-15 кг комбікорму і 5-7 кг сіна. Причому не варто забувати про те, що кожна самка-кролиця приносить кожні 5 місяців виводок кроленят-акселератів. На 12-16 кролиць необхідно тримати всього лише одного самця.

По темi:  Устаткування шедів для кроликів

Навчившись вирощувати кролів-акселератів, ви зможете вирощувати племінних виробників і виробників хутра. Такий бізнес потребує чимало зусиль і вкладень. Хто працьовито, енергійно, і цілеспрямовано буде займатися розведенням кроликів-акселератів, той обов’язково буде винагороджений фінансовим результатом.

Автор:
Дата:
Из той же категории: (Кролі)
Сейчас читают:
Top