Кролі — бізнес
4508 Кролі - бізнес

Кролі — бізнес


Кролі — бізнес

Вирощування і розведення кроликів — це дуже вигідний і прибутковий бізнес. Такий вид бізнесу, який прийшов до нас з Європи, існує вже багато років і зайняв свою нішу на нашому ринку. Розведення і догляд за кроликами мають багато тонкощів, які впливають на якість продукції і дохід від бізнесу по розведенню кроликів.

М’ясо кроликів можна зустріти в багатьох супермаркетах, в яких утворився чималий коло покупців, на ринках попит на кролятину постійно зростає, в меню ресторанів з кожним разом збільшується кількість різноманітних страв з кролячого м’яса, при цьому шкури звіра відправляються в хутряну промисловість. Рентабельність кролівництва становить близько 70%, забезпечуючи швидку окупність.

Поголів’я невеликої ферми з розведення кроликів, як бізнес, становить 60 голів племінних кроликів-акселератів, яких можна отримати лише від декількох самок. Практично за один цикл виробництва (один рік) підприємець має 120 кг чистого дорогого дієтичного м’яса і шкурок на 4-5 дорогих шуби. При цьому ціна одного племінного кролика-акселератів становить 65-70 доларів.

Кролі — бізнес

Бізнес

Якщо ви вирішили відкрити своє бізнес-кролівництво і вже придбали племінних кроликів, то приблизно вже через півтора року ви отримаєте близько 4000 — 5000 доларів тільки з одного міні-ферми. За ці гроші ви зможете розширити своє господарство — побудувати не одну, а дві або три ферми.

Якщо ви будете вирощувати кролів-акселератів на забій для продажу кролячого м’яса, то за 12 місяців ви отримаєте приблизно до 120 кг м’яса з однієї міні-ферми, ціна якого становить приблизно 8 доларів за 1 кг.

Кролі — бізнес

Ціна меха-мікраксель, який скуповують і переробляють підприємства хутряної промисловості, становить від 9 до 20 доларів за одну шкурку. Також дорогими є печінку і жир кролика. Жир використовують в парфумерному виробництві, його ціна коливається від 25 до 100 доларів за один кілограм. Печінка оцінюють в 25 доларів за кілограм.

По темi:  Як купити кролика

Найцікавіше, що відходи не викидаються — їх теж можна продавати. З гною можна робити відмінні добрива, якими можна удобрювати і грядки, і поля.

Для швидкого і максимального доходу в бізнесі кролівництва, в першу чергу, необхідно засвоїти, що головним в такій справі є правильне утримання та здоров’я молодняку, а щоб було здоров’я, необхідно забезпечити ідеальні умови для їх росту і розмноження.

Автор:
Дата:
Из той же категории: (Кролі)
Сейчас читают:
Top