Крільчатник
4279 Крільчатник

Крільчатник


Крільчатник

«Крільчатнику» — так називається будинок для кроликів, який виготовляється з дерев’яних складових частин, залізної сітки і клямки зі сталі. Дах робиться з частин хвилеподібного шиферу, який нічим не закріплений, а лежить вільно, завдяки своїй тяжкості. І в той же час його можна підняти, що забезпечує доступ в клітку.

Крільчатник стоїть на чотирьох стовпах, зроблених з азбоцементних труб. Вони закріплені за допомогою бетону. Це дозволяє прибирати послід під гратами (тому клітина повинна бути на стовпах). Можна тиждень не прибирати в клітці, а в ній буде чисто. Інша частина підлоги з дощок залишається в чистоті, тому що кролики залишають її для відпочинку.

Крільчатник

Насамперед для крільчатника слід робити підлоги. Для цього необхідна рама 108 * 63 см, три дошки 63 * 16 см завтовшки 2 см і 9 брусків 60 * 0,35 × 0,20 см. Потім з брусків того ж перетину робиться верхня рама. Вертикальні бруски для зв’язку між рамою і підлогою усередині крільчатника робити не варто, інакше їх можуть сгризть, тому потрібно постаратися, щоб їх було якомога менше. Об’єднати нижню і верхню частину клітини можна частиною стіни з дощок, товщина якої 2 см. Як і суцільна частина статі вона повинна бути без єдиної щілини.

Бруски гратчастої частини статі повинні бути розташовані тільки поздовжньо годівниці, це дозволить запобігти пошкодженню кролячим лапок. Двері будиночка повинна бути товщиною 2 см, задня стінка такої ж або в два рази товще. Металеву сітку із зовнішнього боку крільчатника потрібно пробити в якості безперервного полотна.

Крільчатник

Кролики

У будиночку спокійно можна вирощувати трьох кроликів, в період з травня по жовтень. Їду кроликам потрібно ставити в годівницю, а для того, щоб вона не випадала, потрібно закріпити захисну дощечку трохи вище днища, вона не дозволить випасти їжі. У підлозі годівниці слід зробити отвори, з них буде витікати вода з ковша після промивання годівниці за допомогою будівельної кисті. Годівниця в довжину повинна бути не менше 45 см.

По темi:  Популярні породи кролів: фландр

Крім трави з саду кролики їдять гілочки з виноградника, нестиглі фрукти, кавунові і дині кірки, а також фруктові і овочеві відходи домашньої кухні.

В основному, конструкції будиночків представлені в спрощеному вигляді. Наприклад, замість двох горизонтальних дощок в лицьовій частині клітини була використана металева сітка. Виготовлення статі спрощено, в порівнянні з першим варіантом: бруски і дошки закріплені, приблизно, в рівній мірі — поперечно, в лицьовій частині будиночка. Тоді годівниця повинна бути в бічній частині, практично по всій ширині будиночка, а дверцята — над годівницею. Лицьову частину можна виконати за допомогою суцільної металевої сітки.

Автор:
Дата:
Из той же категории: (Кролі)
Сейчас читают:
Top