Краща порода кроликів
4062 М'ясні породи кроликів

Краща порода кроликів


Краща порода кроликів

Існує величезна різноманітність серед порід кроликів. Деякі з них розводяться вже впродовж століть, інші з’явилися і отримали своє поширення порівняно недавно.

Традиційно кроликів вирощують для отримання двох видів продукції — м’яса кроликів і кролячих шкурок. Тому найкраща порода кроликів — та, яка відрізняється високою якістю хутра і має великі розміри. Так само до позитивними аспектами для розведення кроликів є багатоплідність, стійкість до хвороб, великий приріст маси в ранньому віці.

Краща порода кроликів

Так само вдалими для вирощування можна вважати деяких міжпородних гібридів кроликів, які беруть краще від обох батьківських порід.

Займаючись чистопородних розведенням кроликів варто ставитися до цієї справи дуже відповідально, проводити бонтіровку молодняка уважно, вибираючи виробників вищого класу, інших відправляти на забій без докорів сумління.

Якщо ви не знаєте, яку породу кроликів вибрати для розведення, то я раджу вам знайти професіонала в цій справі і поспілкуватися з ним. Розкажіть, з якою метою ви збираєтеся розводити кроликів, в яких умовах будете їх утримувати і вислухайте поради про породах, які вам порадить досвідчений заводчик. Щоб бути більш впевненим, ви можете завести відразу кілька порід, а вже згодом вибрати ту, якій робитимете у перспективі.

По темi:  Кролі - бізнес
Автор:
Дата:
Из той же категории: (Кролі)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

20 + девятнадцать =

Сейчас читают:
Top