Клітки для кроликів-акселератів — міні-ферми
4521 Клітки для кроликів-акселератів - міні-ферми

Клітки для кроликів-акселератів — міні-ферми


Клітки для кроликів-акселератів — міні-ферми

Кроликів-акселератів вирощують на так званих міні-фермах — в клітинах спеціальної конструкції. Годівниці і полички повинні бути зроблені так, щоб їжі (комбіновані корми, сіно і т.д.) і води вистачало на тиждень з постійним доступом в будь-який час. Відходи кроликів повинні віддалятися і очищатися в призначений бункер хоча б один раз в два-три дня.

Читайте также: Снится Пуля

В клітинах для кроликів-акселератів обов’язково повинна бути вмонтована вентиляція для провітрювання клітин, а також автоматичне підігрівання води в зимовий час. Побудувати міні-ферму можна практично де завгодно — в приватному будинку на свіжому повітрі або на дачі, так як ці звірята невибагливі, і можуть розмножуватися практично при будь-якій температурі повітря до шістдесяти градусів.

Клітки для кроликів-акселератів — міні-ферми

Існує міні-ферма — «Раббитакс-4», яка займає площу 3,7 м кв, а з урахуванням проходів — 10 м кв. У такій клітці міститься 4 кролиці-акселератки з дитинчатами, а якщо бути точніше до 35 — 40 голів.

Електроенергія використовується тільки при температурі не перевищує 5 градусів тепла. Для вирощування кроликів-акселератів витрачається 15 — 25 хвилин на одну міні-ферму в день, майже в 10-15 разів менше, ніж при звичайній технології кролівництва.

Клітка для кроликів-акселератів «Раббитакс-4» — це розробка моделі міні-ферми, яку можна придбати вже в готовому вигляді.

Клітки для кроликів-акселератів — міні-ферми

В іншому випадку міні-ферму можна побудувати власноруч за кресленнями. Це обходиться дешевше, але необхідний певний матеріал, а також столярне вміння.

У всякому разі, що перший, що другий варіанти підходять для розведення та вирощування кроликів-акселератів.

Якщо у вас кілька міні-ферм, то їх можна закріпити спільним дахом, щоб вона була суцільною. Варто також потурбуватися про правильну будівництві, експлуатації, про міцність майданчики (НЕ прогризають щурами), протипожежної безпеки і дотриманні санітарних норм.

По темi:  Навозовидалення і вентиляція на кроліководческих фермах

У клітинах ферми для кроликів-акселератів підлога повинна бути гратчастим, внизу — шахти у вигляді половини перевернутої піраміди. Відходи відкидаються через шахту, а виділяються гази — через витяжну трубу.

Чим більше на фермі кроликів-акселератів, тим рентабельніше ферма, тим менше витрати на утримання і тим більше продуктивність і прибутковість такої ферми.

Автор:
Дата:
Из той же категории: (Кролі)
Сейчас читают:
Top