Клітка для кроликів
4651 Клітка для кроликів

Клітка для кроликів


Клітка для кроликів

Безсумнівно, кроликів слід тримати в спеціальних клітинах не тільки на фермерських господарствах, а й для особистих цілей. Коли кролики знаходяться в спеціальних клітинах, то набагато легше буде здійснювати роботи, які спрямовані на правильне існування цих тварин, а саме: лікування кроликів, економно витрачати корм для тварин або здійснювати різні профілактичні заходи.

Читайте также: Покраска фасада мебели в Киеве

В даний час більшість кролівників виготовляють клітини для кроликів самостійно, користуючись різними кресленнями і схемами. Якщо кролівник вирішив виготовити клітку своїми руками, не варто забувати про особливості породи кролів, яких він розводить. Клітка для тварин повинна відповідати всім вимогам норми для успішного і ефективного розведення кроликів.

Клітка для кроликів

Виготовити клітку для кроликів можна з самих звичайних матеріалів: фанери, металевої сітки. Клітки для кроликів бувають: дерев’яними, цегляними або металевими. З якого б матеріалу не була виготовлена ​​клітка для кроликів, головне, щоб вона була зручною при використанні. Щоб кролівник зміг без праці забезпечити тварин кормом, стежити за чистотою клітини і здійснювати лікування тварин, якщо таке потрібно. Для максимального комфорту обслуговування клітини для кроликів встановлюють на дерев’яних ніжках, які попередньо вкопують у землю на висоті 0,8 метрів від землі.

Односекційні або двосекційні клітини

Клітка для кроликів

Односекційні або двосекційні клітини будуть найбільш зручні для утримання дорослих або великих кролів. Стандартні розміри таких клітин для кроликів виглядають наступним чином: довжина — 120 см, ширина — 60 см, висота — 50 см. Така клітина також підійде для утримання кролиці з приплодом. Крім того, в такій клітці можуть міститися 6-8 кроленят до 90-денного віку. Також така клітина підійде для утримання одного самця.

По темi:  Огляд порід кроликів

Клітка для кроликів

Для самців можна виготовити круглу клітку, з діаметром — 70 см, а висота такої клітини — 40 см. Підлога в такій клітці необхідно виготовити з дерев’яних рейок або з пластмаси з шорсткою поверхнею.

Молодих кроленят зазвичай містять в групових клітках. Розміри таких клітин повністю залежать від числа кроликів. Варто пам’ятати, що в одну групову клітку поміщають кроликів однієї статі і одного віку. Наприклад, для утримання сімох кроленят можна використовувати клітку з наступними розмірами: довжина — 170 см, ширина — 70 см, висота — 35-60 см.

При виготовленні клітини для кроликів необхідно звернути увагу на підлогу. Якщо у вас велика ферма або ви не хочете витрачати багато часу на прибирання клітин, підлогу в клітці можна виготовити сітчастий або рейковий з твердих порід дерева (дуб, бук, клен).

Автор:
Дата:
Из той же категории: (Кролі)
Сейчас читают:
Top