Домашнє середовище проживання кроликів

| 250 | Кролі
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Домашнє середовище проживання кроликів

Ви прекрасно помітили, що не існує ідеальних тварин. Що стосується кроликів, то потрібно зробити все, щоб і вдома, і у дворі вони відчували себе в безпеці.

Найкраще місце для них — засклена веранда. Але якщо ви хочете захистити кроликів від їх інстинктів, то не забудьте зробити так, щоб їм вдалося хоча б частково реалізувати їх.

Як птиці повинні літати — але не в вогонь і не в пащу до кішки, так і кролики повинні жувати — але не електричні дроти, а морквину або різні гілочки. І копати вони повинні, але не огорожу, а заповнену землею і обривками паперу коробку.

Якщо ви хочете зробити у дворі вигул або вольєр для вашого кролика, можете виготовити огорожі з нержавійки. Вони не тільки прослужать довше, але і будуть виглядати досить декоративно.

 

Переваги розведення кроликів

Кролики відносяться до самих багатоплідним домашнім тваринам. За один рік доросла самка дає 4-6 окролов, причому в кожному з них зазвичай буває до 8 кроленят. Деякі гіперпродуктівние самки народжують по 12-15 і навіть більше кроленят за один пологи. В результаті, протягом року одна доросла самка дає 100 кг м’яса.

Кролики і кролівництво вигідні через їх швидкого дозрівання, якщо порівнювати кроликів з іншими сільськогосподарськими тваринами. Так, наприклад, поросята подвоюють вагу через 2 тижні, телята через 47 днів, кроленята ж набирають масу за 6 днів, а до місячного віку збільшується в 10 разів!

Передбачається, що таке швидке зростання відбувається завдяки поживності кролячого молока

Кролиці вступають у статевий зв’язок з 4 — 5 місячного віку, причому потомство дають в будь-який час року.

Жодним м’ясом славиться цей пухнастий звір, дає також красиве хутро різноманітних природних відтінків. Крім того з пуху, одержуваного від пухових кроликів, виробляють найцінніші сорти фетру і різноманітні трикотажні вироби.

По темi:  Де купити комбікорм для кролів

Кролики не вимагають особливих умов утримання та годування, розлучаються на невеликій площі в зовнішніх клітках. При раціональному підході на виробництво 1 кг кролятини витрачається в 3 рази менше кормових ресурсів, ніж на 1 кілограм ваги великої рогатої худоби. Більш того кролівництво не вимагає значних витрат робочої сили.

Шкурки кролів є основним видом хутряної сировини в нашій країні, а питома маса їх в загальному обсязі хутра, переробляються в країні, становить близько 16%. Обрізки кролячих шкурок, непридатні для виготовлення хутра, використовуються для пошиття легкому взутті. Шлунки кроликів застосовуються для формування сичужного ферменту, лапки і вуха йдуть на виробництво клею. Кролячий гній вважається досить цінним органічним добривом.

Якщо брати хімічний склад м’яса, то можна помітити, як вигідно воно відрізняється від яловичини, свинини і баранини. Так як має високий вміст якісного легко засвоюється білка, воно є дієтичним продуктом, корисним для людей страждаючим гастритом, колітом, гіпертонією і іншими недугами.