Домашнє середовище проживання кроликів
4074 Домашнє середовище проживання кроликів

Домашнє середовище проживання кроликів


Домашнє середовище проживання кроликів

Ви прекрасно помітили, що не існує ідеальних тварин. Що стосується кроликів, то потрібно зробити все, щоб і вдома, і у дворі вони відчували себе в безпеці.

Найкраще місце для них — засклена веранда. Але якщо ви хочете захистити кроликів від їх інстинктів, то не забудьте зробити так, щоб їм вдалося хоча б частково реалізувати їх.

Як птиці повинні літати — але не в вогонь і не в пащу до кішки, так і кролики повинні жувати — але не електричні дроти, а морквину або різні гілочки. І копати вони повинні, але не огорожу, а заповнену землею і обривками паперу коробку.

Якщо ви хочете зробити у дворі вигул або вольєр для вашого кролика, можете виготовити огорожі з нержавійки. Вони не тільки прослужать довше, але і будуть виглядати досить декоративно.

Домашнє середовище проживання кроликів

 

Переваги розведення кроликів

Кролики відносяться до самих багатоплідним домашнім тваринам. За один рік доросла самка дає 4-6 окролов, причому в кожному з них зазвичай буває до 8 кроленят. Деякі гіперпродуктівние самки народжують по 12-15 і навіть більше кроленят за один пологи. В результаті, протягом року одна доросла самка дає 100 кг м’яса.

Кролики і кролівництво вигідні через їх швидкого дозрівання, якщо порівнювати кроликів з іншими сільськогосподарськими тваринами. Так, наприклад, поросята подвоюють вагу через 2 тижні, телята через 47 днів, кроленята ж набирають масу за 6 днів, а до місячного віку збільшується в 10 разів!

Передбачається, що таке швидке зростання відбувається завдяки поживності кролячого молока

Кролиці вступають у статевий зв’язок з 4 — 5 місячного віку, причому потомство дають в будь-який час року.

Домашнє середовище проживання кроликів

Жодним м’ясом славиться цей пухнастий звір, дає також красиве хутро різноманітних природних відтінків. Крім того з пуху, одержуваного від пухових кроликів, виробляють найцінніші сорти фетру і різноманітні трикотажні вироби.

По темi:  Шеди для кроликів

Кролики не вимагають особливих умов утримання та годування, розлучаються на невеликій площі в зовнішніх клітках. При раціональному підході на виробництво 1 кг кролятини витрачається в 3 рази менше кормових ресурсів, ніж на 1 кілограм ваги великої рогатої худоби. Більш того кролівництво не вимагає значних витрат робочої сили.

Шкурки кролів є основним видом хутряної сировини в нашій країні, а питома маса їх в загальному обсязі хутра, переробляються в країні, становить близько 16%. Обрізки кролячих шкурок, непридатні для виготовлення хутра, використовуються для пошиття легкому взутті. Шлунки кроликів застосовуються для формування сичужного ферменту, лапки і вуха йдуть на виробництво клею. Кролячий гній вважається досить цінним органічним добривом.

Якщо брати хімічний склад м’яса, то можна помітити, як вигідно воно відрізняється від яловичини, свинини і баранини. Так як має високий вміст якісного легко засвоюється білка, воно є дієтичним продуктом, корисним для людей страждаючим гастритом, колітом, гіпертонією і іншими недугами.

Автор:
Дата:
Из той же категории: (Кролі)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

3 × два =

Сейчас читают:
Top