373 | 0
Раздел: Кролі
Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Де купити комбікорм для кролів

Де купити комбікорм для кролів

Відповідь на це питання проста. Комбікорми для кролів необхідно купувати на заводах, що спеціалізуються на виробництві комбікормів саме для цих тварин. Такі заводи можуть виробляти корми за рецептами, які розроблені науково-дослідними закладами. Існує кілька різних рецептів, за якими виготовляється комбікорм для різних вікових груп і для різних цілей, наприклад, для годування кроликів при лактації, або для відгодівлі і т. Д.

Звичайно, можна використовувати комбікорми для інших тварин, крім комбікормів, призначених для птиці, але в такі корми необхідно додавати черепашку, а в раціон харчування вводити соковиті і грубі корми. Для фермерів, які не мають досвіду в годуванні, краще використовувати стандартні корми, приготовані з дотриманням рецептури і технології виробництва.

Крім комбікормів хорошим кормом для кроликів є залишки технічних виробництв — макуха, висівки, шрот, жом сушений, солодові паростки і інші.

Висівки представляють собою залишки борошномельного виробництва. Це зовнішня оболонка зерен. Висівки містять в собі велику кількість білка, фосфору, вітамінів групи В і Е, а також мікроелементи, такі як цинк і марганець.

Шрот та макуху є побічним продуктом олійного виробництва. Для годування кроликів найкращим є шрот і макуха, що залишається після виробництва соняшникової, лляної, конопляного і соєвого масла.

Жом

Жом — це бурякові відходи, що залишаються в результаті виробництва цукру. Жом багатий на кальцій і його використовують для приготування мешанок.

Але найкращим кормом для кроликів є гранульований повноцінний комбікорм. На жаль, в Росії не так багато заводів, які виробляють це вид комбікорму, але якщо поблизу є таке виробництво, то вам дуже пощастило і купувати корм краще на такому заводі. Гранульований комбікорм для кролів відрізняється від звичайного тим, що в його виробництві використовують вітамінно-трав’яне борошно, яка є необхідною поживним компонентом в раціоні харчування кроликів.

По темi:  Навозовидалення і вентиляція на кроліководческих фермах

Гранульований повнораціонний комбікорм містить в собі збалансовану кількість протеїну, клітковини, амінокислот, вітамінів і мінеральних речовин. Такий корм повністю відповідає фізіологічним особливостям і потребам організму цих тварин. Для годівлі молодняку ​​використовують тільки гранульований корм, а в раціон харчування вже підросли кроликів можна вводити додаткові поживні речовини для стимуляції їх росту та профілактичні засоби. При годуванні іншими кормами введення цих компонентів в раціон харчування неможливо.

Раздел: Кролі
Автор:
Дата:

Де купити комбікорм для кролів

Вы читаете статью Де купити комбікорм для кролів. Все материалы на сайте OOO Gumat, а также и статья Де купити комбікорм для кролів - написаны с целью информационного обогащения и мы рады если Вам нравиться наш Журнал.

Отзывы к статье Де купити комбікорм для кролів