Де купити комбікорм для кролів
2658 Де купити комбікорм для кролів

Де купити комбікорм для кролів


Де купити комбікорм для кролів

Відповідь на це питання проста. Комбікорми для кролів необхідно купувати на заводах, що спеціалізуються на виробництві комбікормів саме для цих тварин. Такі заводи можуть виробляти корми за рецептами, які розроблені науково-дослідними закладами. Існує кілька різних рецептів, за якими виготовляється комбікорм для різних вікових груп і для різних цілей, наприклад, для годування кроликів при лактації, або для відгодівлі і т. Д.

Звичайно, можна використовувати комбікорми для інших тварин, крім комбікормів, призначених для птиці, але в такі корми необхідно додавати черепашку, а в раціон харчування вводити соковиті і грубі корми. Для фермерів, які не мають досвіду в годуванні, краще використовувати стандартні корми, приготовані з дотриманням рецептури і технології виробництва.

Крім комбікормів хорошим кормом для кроликів є залишки технічних виробництв – макуха, висівки, шрот, жом сушений, солодові паростки і інші.

Висівки представляють собою залишки борошномельного виробництва. Це зовнішня оболонка зерен. Висівки містять в собі велику кількість білка, фосфору, вітамінів групи В і Е, а також мікроелементи, такі як цинк і марганець.

Шрот та макуху є побічним продуктом олійного виробництва. Для годування кроликів найкращим є шрот і макуха, що залишається після виробництва соняшникової, лляної, конопляного і соєвого масла.

Де купити комбікорм для кролів

Жом

Жом – це бурякові відходи, що залишаються в результаті виробництва цукру. Жом багатий на кальцій і його використовують для приготування мешанок.

Але найкращим кормом для кроликів є гранульований повноцінний комбікорм. На жаль, в Росії не так багато заводів, які виробляють це вид комбікорму, але якщо поблизу є таке виробництво, то вам дуже пощастило і купувати корм краще на такому заводі. Гранульований комбікорм для кролів відрізняється від звичайного тим, що в його виробництві використовують вітамінно-трав’яне борошно, яка є необхідною поживним компонентом в раціоні харчування кроликів.

По темi:  Популярні породи кролів: фландр

Гранульований повнораціонний комбікорм містить в собі збалансовану кількість протеїну, клітковини, амінокислот, вітамінів і мінеральних речовин. Такий корм повністю відповідає фізіологічним особливостям і потребам організму цих тварин. Для годівлі молодняку ​​використовують тільки гранульований корм, а в раціон харчування вже підросли кроликів можна вводити додаткові поживні речовини для стимуляції їх росту та профілактичні засоби. При годуванні іншими кормами введення цих компонентів в раціон харчування неможливо.

Статью нашли по запросам:
  • НЗК
Автор:
Дата:
Из той же категории: (Кролі)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

9 − семь =

Сейчас читают:
Top