Чим годувати кроликів
4618 Чим годувати кроликів

Чим годувати кроликів


Чим годувати кроликів

Всі ми знаємо, що в нашому житті, а точніше для кожного живого організму відіграє велику роль харчування. Чим же і як правильно годувати кроликів?

Читайте также: Авто выкуп. Любой марки и модели.

У раціон харчування кроликів обов’язково повинна входити така їжа, як свіже сіно і свіжі овочі. Ними необхідно годувати кроликів, тому що там міститися для них багато необхідних вітамінів. Звичайно ж, є спеціальні подрібнені корми, які призначені саме для кроликів, але не слід забувати про основну їжі (свіже сіно, овочі), яка повинна бути завжди на першому місці …

Одним з найбільш корисних видів сіна вважається сіно люцерни. Воно містить велику кількість кальцію і білка, що сприяє росту організму кролика. Також корисно сіно з тимофіївки або овес.

Чим годувати кроликів

До сіна поступово необхідно додавати невелику кількість овочів, таких як петрушка, морква, листя салату, зелень кульбаби, трава — молочай. Не рекомендується годувати помідорами, капустою і квасолею.

Найкраще годувати кроликів збалансованою їжею — сіном і овочами, з огляду на те, що овочів необхідно давати в більшій кількості, ніж подрібненого корму і сіна.

Харчуванні кроликі

Очень важливу роль в харчуванні кроликів має вода. Якщо кролики не будуть отримувати певну кількість рідини — це може відбитися на здоров’ї тварин. У таких вихованців порушується обмін речовин, перетравлювання їжі, а також пропадає апетит. У літню пору кроликам слід давати води не більше ніж восени, так як вони отримують чимало рідини, вживаючи соковиті корми, а ось що стосується зимової та весняної пори, то в ці періоди води повинно бути достатньо. Воду необхідно наливати в годівниці після кожного годування, щоб вона не замерзала і не перетворювалася в лід. Краще поїти більш теплою водою.

По темi:  Породи декоративних і карликових кроликів

Чим годувати кроликів

Якщо немає такої можливості наливати воду після кожного годування, можна зрідка підкладати сніг, який практично нешкідливий. Але захоплюватися не рекомендується.

В даний час на фермах дуже поширені гранульовані корми, приготовані для годування маленьких кроленят (в 100 г гранульованого корму приблизно 250 — 300 ккал, близько 10% протеїну і 15% сирої клітковини).

Засвоєння, перетравлювання і відгодівлю у кроленят, таким чином, дуже ефективний. Моментально підвищується зростання, а також збільшується продуктивність.

Насправді дуже багато з вас помиляються в тому, чим можна годувати кроликів, багато хто хоче почастувати своїх улюбленців, не розуміючи, що цього тваринам не можна і шкідливо. Краще годувати перевіреними кормами і їжею своїх улюбленців, і бути завжди впевненими, що вони ситі і здорові.

Автор:
Дата:
Из той же категории: (Кролі)
Сейчас читают:
Top