153 | 0
Раздел: Індики
Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в среднем: 5 из 5)

Зміст індичок

Зміст індичок

Пташники для утримання і вирощування індиків за будовою такі ж, як і для вирощування курей. Але при цьому, необхідно завжди пам’ятати, що індички, особливо индюшата, найбільш ніжні птиці, які бояться вогкості і легко застуджуються. Тому пташники повинні бути теплими і сухими. Як і в курниках, індичка необхідно обладнати гнізда і сідала, розмір яких повинен бути значно більше, ніж для курей. Інвентар, поїлки та годівниці за будовою такі ж, тільки великих розмірів.

На одного індика в пташнику припадає близько 15-20 індичок. Як вже було вище сказано, приміщення обладнають сідала на відстані близько 75-80 см від підлоги. При цьому потрібно враховувати те, що довжина сідала на одну індичку повинна становити не менше 35-40 см. Для зручності прибирання посліду внизу під сідалом розташовують висувні щити. Підстилка така ж, як і для курей. Для кладки яєць обладнують гнізда, які можна робити двоярусними. Одного гнізда вистачає на 4-5 індичок.

зміст індеекВ літню пору року індичок і індичат необхідно виводити на вигули, а в зимову пору року можна робити вигули в щодо безвітряні і теплі дні на 20-30 хвилин. У зимовий час температура в приміщеннях повинна бути не нижче 8-10 градусів.

Так як індички починають кладку яєць протягом світлового дня не менш 12 годин, при необхідності, особливо в осінній та зимовий періоди, необхідно створювати додаткове освітлення.

Навесні і влітку птахів випускають на пасовище. Найкраще, випускати їх вранці і ввечері.

По темi:  Популярні породи індиків: бронзова
Раздел: Індики
Автор:
Дата:

Зміст індичок

Вы читаете статью Зміст індичок. Все материалы на сайте OOO Gumat, а также и статья Зміст індичок - написаны с целью информационного обогащения и мы рады если Вам нравиться наш Журнал.

Отзывы к статье Зміст індичок