Захворювання індичок
5335 Захворювання індичок

Захворювання індичок


Захворювання індичок

Кожен день необхідно уважно оглядати птахів. Самим небезпечним захворюванням для індичок є хвороба під назвою — «чорна голова». Таке захворювання викликає у птахів ентерогепатіт — запалення сліпої кишки і печінки. Таке заразне захворювання найчастіше призводить до загибелі індиків. Збудником хвороби є одноклітинні паразити, які впроваджуються в капсули яєць гельмінта і протягом тривалого часу зберігають свою життєздатність, навіть після виділень яєць гельмінтів разом з послідом. Тому індичок випускати на вигули спільно з курми дуже небезпечно. Одноклітинні паразити з послідом переносяться від клінічно здорових паразітовиделітелей або зараженої птиці, потрапляють в організм птиці при згодовуванні корму або води.

Для профілактики ентерогепатіта потрібно обов’язково відокремлювати молодняк від дорослих індиків і курей, а також утримувати їх в сухих і теплих приміщеннях, підтримувати чистоту в пташниках, годівницях, поїлках, забезпечувати повноцінну годівлю. Така профілактика служить і для попередження пуллороза і кокцидиоза, якими индюшата теж можуть хворіти. Для лікування, починаючи з двотижневого віку, використовують такі засоби як аценітрозол-0,05% в кормах або 0,015% в чистій воді.

Захворювання індичок

Очень часто індички також хворіють на аспергільоз. Збудником такої хвороби є пліснявий грибок при вдиханні спор, які містяться в запліснявілих підстилках або потрапляють в організм при поїданні ураженого корму. Найбільш сприйнятливі до захворювань индюшата, які знаходяться в сирих і погано вентильованих приміщеннях. Для профілактики пліснявого грибка необхідно в приміщеннях вмонтувати хорошу вентиляцію, а також регулярно проводити дезінфекцію обладнання та приміщення 2 -% — ним розчином хлораміну або 0,5 -% — ним розчином мідного купоросу. Протягом одного тижня здорової птиці дають розчин хлораміну разом з питною водою в низькій концентрації — 0,25%.

захворювання індеекПрі порушення мінерально-вітамінного обміну, індички хворіють перозіс або рахіт. Для того, щоб уникнути появи цих захворювань, необхідно забезпечувати птицю фосфором, сульфатом марганцю і вітаміном D3.

По темi:  Породи індиків

Для профілактики респіраторних хвороб необхідно в приміщеннях вмонтувати хорошу вентиляцію, підтримувати температуру і режим вологості, а також вигодовувати індичок вітамінними кормами та поїти питною водою з ін’єкціями антибіотиків (тетрацикліну).

Автор:
Дата:
Из той же категории: (Індики)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

10 + 16 =

Сейчас читают:
Top