Як організувати індичу ферму
4844 Як організувати індичу ферму

Як організувати індичу ферму


Як організувати індичу ферму

Сьогодні багато жителів країни розводять птицю. Хтось це робить заради себе, для того, щоб отримати гарне м’ясо, яйця і пір’я. В такому випадку поголів’я птиці зовсім маленьке, вона не вимагає великих витрат і не доставляє особливого клопоту. Інші розводять птицю з метою отримання певного доходу. У такому випадку кількість голів збільшується, та й турбот по догляду, годівлі за поголів’ям значно додається. Це вже можна назвати невеликою фермою.

Пташиних ферм сьогодні чимало і досить часто можна зустріти саме ферми індичі. Індики — це великий птах, яка дозволяє отримати близько 20 кг. смачного м’яса. М’ясо індички дуже цінуватися в усьому світі, і багато гурмани із задоволенням купують його до свого столу. А часом вони замислюються і самі про можливість розведення цієї птиці власними силами.

Як організувати індичу ферму

Індикі

Розводити індиків може буквально будь-яка людина, при наявності необхідних умов для цього птаха, зрозуміло. Для того, щоб птах дійсно швидко росла, активно розмножувалася, щоб відчувала себе комфортно в пташнику, потрібно правильно організувати умовах для їх утримання. Іншими словами продумати невелику індиче ферму.

Для цього спочатку потрібно підібрати необхідне приміщення. Величина приміщення залежить від того, яка кількість птиці планується заводити. Якщо це невелике число тоді і приміщення може бути компактним і невеликим. Якщо птиці буде багато, тоді пташник важливо вибирати солідний. Підрахувати все можна просто — на одну птицю повинно припадати не менше 1 кв. метра приміщення. Після того, як приміщення буде вибрано, потрібно його обладнати — на підлогу покласти шар глибокий підстилки, спорудити сідало, встановити годівниці, спланувати гнізда для квочок.

Отже, приміщення готове. Далі потрібно продумати площадку для вигулу. Її розміри також залежать від кількості індиків на фермі. Майданчик повинні бути обгороджена, на її території відразу потрібно встановити годівниці, тари з водою. До речі, про корм теж краще подбати заздалегідь і заздалегідь оцінити ті суми, які доведеться витрачати в місяць на харчування для індиків. Крім корму адже потрібно враховувати витрати на вітаміни і мінеральні речовини, які часто необхідно додавати в корм, на лікування птиці, так як ймовірність захворювань індиків, на жаль, не низька.

По темi:  Годування індичат
Автор:
Дата:
Из той же категории: (Індики)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

пятнадцать − пять =

Сейчас читают:
Top