Як годувати індичат?
5218 Як годувати індичат?

Як годувати індичат?


Як годувати індичат?

Індиків розводять заради м’яса. Тому з самого моменту їх появи на світ з’являється питання про правильному годуванні їх і догляді. Причому, ситуація дещо ускладнюється тим, що ці птахи дуже примхливі на перших тижнях життя, і дійсно потрібно бути дуже уважними, дотримуватися певних правил, щоб уникнути ранньої смертності пташенят.

З моменту появи індичат переносять в тепле місце. І перші кілька тижнів намагаються підтримувати досить високу температуру повітря від 30 до 35 градусів. Годувати з перших днів індичат бажано стартовим комбікормом, який спеціально продуманий для такого птаха. У ньому є всі необхідні речовини, мікроелементи, вітаміни, які потрібні для нормального росту цього птаха. Так що, якщо є можливість придбати такий комбікорм, тоді у птахівників стає трохи менше проблем щодо розведення індиків. Але часто буває, що комбікорми немає і дістати його немає ніякої можливості. Тоді слід самостійно продумати корм птиці, внести в нього основні речовини, вітаміни і мікроелементи, які необхідні.

Як годувати індичат?

Так, для перших днів життя часто готують суміш з подрібненої пшениці, кукурудзи і гороху. Сюди також додають яйце, сир і цукор, який дозволяє поповнити глюкозою організм індичат. Таким кормом молодняк харчується перших три дні. Потім можна давати птиці мішанки, приготовані на молоці Сквашеного, з додаванням ряски, зелені, моркви тертої і картоплі. Тільки треба враховувати, що такий корм дуже швидко закисає, так що приготувати його про запас не можна. Потрібно готувати тільки безпосередньо перед годуванням індичат.

Годують індичат приблизно 6 раз на добу перші дні. Через місяць годувань стає менше – всього чотири. Причому, корм намагаються розкладати на м’яку ганчірочку. Це робиться для того, щоб уникнути стукання дзьобами по твердих поверхнях. Відзначено після тривалих спостережень, що птах в такому випадку через кілька днів зазвичай гине.

По темi:  Породи індиків

Який би корм для індичат не був обраний, в нього обов’язково потрібно додавати додатково білково-вітамінно-мінеральні добавки. Вони допоможуть також поліпшити зростання і прискорити розвиток молодняка. Правда, якщо комбікорм спеціальний, то добавок таких потрібно менше, ніж в потрібне корм, приготований самостійно.

Статью нашли по запросам:
  • як приготувати корм для індичат
Автор:
Дата:
Из той же категории: (Індики)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

12 + двенадцать =

Сейчас читают:
Top