Вирощування індичат
5342 Вирощування індичат

Вирощування індичат


Вирощування індичат

На вирощування відбирають найміцніший і здоровий молодняк, який добре реагує на звук і має м’який животик, чи не кровоточить закриту пуповину, чисту рожеву клоаку. Млявих і слабких індичат вибраковують.

вирощування індюшатВ перший місяць життя індичатам необхідно приділяти велику увагу. Так, як индюшата дуже теплолюбні, в подальшому, при вирощуванні, потрібно приділяти особливу увагу температурному режиму. Влітку пташники не обігріваються, а в зимовий час температура повинна становити 18-20 градусів тепла. Найкращою температурою є середня температура до 20 градусів, при якій индюшата активно клюють корм, найбільш активні, які не скупчуються.

Вирощування індичат

У теплу погоду індичат необхідно регулярно виводити на вигул. На вигулах, як і в пташниках, потрібно підтримувати чистоту. Молодняк спочатку випускають на 15-20 хвилин, а з кожним наступним днем ​​час поступово подовжують. Так як від ранкової роси птах може швидко намокнути і застудитися, випускати індичат можна тільки після випаровування роси. На вигулах обов’язково повинні бути годівниці з сухим кормом і поїлки з чистою водою.

Вирощування індичат

Вже з місячного віку під навісом або в приміщенні потрібно встановлювати сідала, довжина яких повинна складати близько 30-35 см на кожну голову, а висота — 40-45 см від підлоги. Краї брусків на сідалах повинні бути обов’язково закругленими, а відстань між ними повинна становити 40-50 см.

Догляд за індичатами не представляє великої складності і не відрізняється від догляду за курчатами. Дуже важливо постійно стежити за поведінкою і станом індичат. При необхідності відсталих у рості і слабеньких пташенят відкидають від здорових в окрему загородку і годують кращим поживним кормом. Індички дуже швидко звикають до людей і дуже люблять спокійне, рівне ставлення, тому вирощування їх в присадибних господарських ділянках приносить величезне задоволення.

По темi:  Захворювання індичок

Автор:
Дата:
Из той же категории: (Індики)

1 коментарий к статье Вирощування індичат

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

7 − пять =

Сейчас читают:
Top