Розведення індиків в фермерському господарстві
5001 Розведення індиків в фермерському господарстві

Розведення індиків в фермерському господарстві


Розведення індиків в фермерському господарстві

Розведенням індиків люди займаються давно. Відзначено, що ще племена майя одомашнювали індичок з метою отримання хорошого м’яса. Причому, в той період індики були практично єдиними тваринами, за винятком собак. Саме з Мексики індики і були завезені в Європу, це сталося вже в 16 столітті. З того часу красива і велика птах живе на багатьох присадибних ділянках по всьому світу.

Розведення індиків не дуже проста робота, до якої потрібно підходити відповідально і зі знаннями. Особливої ​​уваги потребують маленькі индюшата, так як вважається, що це одна з найбільш вибагливих домашніх птахів. Тримати індичат потрібно в теплі, причому перші дні температура повинна становити навіть 35-37 градусів. Важливо щодня по кілька разів на день міняти воду, вибирати якісний і поживний корм, а також міняти підстилку для птиці. Дуже ретельно стежити за птахом потрібно як мінімум три тижні, потім можна потроху відпускати їх на вигул, міняти корм, знижувати температуру повітря.

Розведення індиків в фермерському господарстві

Дорослі індики не так примхливі, але птахівники і для дорослої птиці повинні створювати всі необхідні умови утримання. Пташник для них повинен бути сухою, зручний, теплий. В цілому, зиму індики переносять нормально, вони здатні комфортно себе почувати і при температурі -15. Але, все ж їх несучість, та й самопочуття в цілому під час морозів погіршується. Найкраще намагатися підтримувати в пташнику температуру як мінімум 5 градусів тепла. Також важливо уникати протягів в приміщенні, так як вони згубно позначаються на здоров’ї птиці.

Розведення індиків в фермерському господарстві

Занадто багато індиків в невеликому пташнику бути не повинно. Це призводить до погіршення несучості, агресивності птиці. Приблизно для одного птаха потрібно відвести як мінімум 1 кв. метр підлоги. На сідалі для індички також потрібно виділити близько 50 см. Багато птахівники обрізають кігті і часто шпори птахам, щоб уникнути ймовірності поранень один одного.

По темi:  Способи забою індиків

Вигул для ідейок дуже важливий. Справа в тому, що ці птахи найбільше мають схильність до жирових відкладень. А уникнути цього можна тільки завдяки руху. Це ще раз підтверджує той факт, що пташник повинен бути комфортним і досить великим. На підлозі в ньому важливо послати глибоку підстилку, по якій птиці буде приємно і комфортно ходити.

Автор:
Дата:
Из той же категории: (Індики)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

14 − пять =

Сейчас читают:
Top