Правила інкубації індичих яєць
5222 Правила інкубації індичих яєць

Правила інкубації індичих яєць


Правила інкубації індичих яєць

Молодняк індиків, як і іншої птиці з’являється в результаті висиджування яєць. У природних умовах висиджує яйця індичка, яка потім і стежить перший час за своїм потомством. Причому, такий спосіб часто використовують і птахівники, так як більшість індичок різних порід мають добре розвинений інстинкт насиджування. До речі, варто сказати, що індички висиджують не тільки індичат, але і гусенят, каченят і курчат в результаті того, що птахівники можуть підкладати під птицю інші яйця.

Звичайно, висиджування молодняка самкою це відмінний спосіб отримання потомства. Але навіть не дивлячись на те, що інстинкт насиджування розвинений у птахів дуже добре, птахівникам часто доводиться використовувати інкубатори для виведення молодняка. Причин цього дуже багато — велике число яєць, проблеми з самкою, а також багато інших причин.

Правила інкубації індичих яєць

Для того, щоб домогтися своєчасного виведення молодняка, потрібно підтримувати в інкубаторі певну температуру. Така температура коливається в межах 37-40 градусів. Відзначено, що чим температура вище, тим зародок розвивається швидше але це зовсім не означає, що потрібно постійно температуру підвищувати для досягнення максимальної межі. Дуже сильний обігрів зародка негативно позначається на розвитку. Також дуже важливо не допускати високих температур у другій половині інкубаційного періоду, так як це викликає каліцтва і неправильний розвиток ембріона. Низька температура теж не дуже добре позначається на інкубації яєць, так як вона уповільнює розвиток індичат. Але на нетривалий період часу невелике охолодження цілком допускається.

Яйця для інкубатора теж потрібно уважно вибирати. По-перше, такі яйця повинні бути досить свіжими. Чим довше вони зберігаються, тим більше знижується ймовірність появи з них потомства. По-друге, всі яйця повинні бути правильної форми, мати великі розміри, рівну шкаралупу без наростів і тріщин. По-третє, яйця перед закладкою в інкубатор теж повинні зберігатися при певній температурі — ніяких холодильників або занадто теплих місць бути не повинно. Температура для зберігання потрібна комфортна, кімнатна.

По темi:  Вирощування індичат
Автор:
Дата:
Из той же категории: (Індики)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

18 − 5 =

Сейчас читают:
Top