397 | 0
Раздел: Індики
Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Правила інкубації індичих яєць

Правила інкубації індичих яєць

Молодняк індиків, як і іншої птиці з’являється в результаті висиджування яєць. У природних умовах висиджує яйця індичка, яка потім і стежить перший час за своїм потомством. Причому, такий спосіб часто використовують і птахівники, так як більшість індичок різних порід мають добре розвинений інстинкт насиджування. До речі, варто сказати, що індички висиджують не тільки індичат, але і гусенят, каченят і курчат в результаті того, що птахівники можуть підкладати під птицю інші яйця.

Звичайно, висиджування молодняка самкою це відмінний спосіб отримання потомства. Але навіть не дивлячись на те, що інстинкт насиджування розвинений у птахів дуже добре, птахівникам часто доводиться використовувати інкубатори для виведення молодняка. Причин цього дуже багато — велике число яєць, проблеми з самкою, а також багато інших причин.

Для того, щоб домогтися своєчасного виведення молодняка, потрібно підтримувати в інкубаторі певну температуру. Така температура коливається в межах 37-40 градусів. Відзначено, що чим температура вище, тим зародок розвивається швидше але це зовсім не означає, що потрібно постійно температуру підвищувати для досягнення максимальної межі. Дуже сильний обігрів зародка негативно позначається на розвитку. Також дуже важливо не допускати високих температур у другій половині інкубаційного періоду, так як це викликає каліцтва і неправильний розвиток ембріона. Низька температура теж не дуже добре позначається на інкубації яєць, так як вона уповільнює розвиток індичат. Але на нетривалий період часу невелике охолодження цілком допускається.

Яйця для інкубатора теж потрібно уважно вибирати. По-перше, такі яйця повинні бути досить свіжими. Чим довше вони зберігаються, тим більше знижується ймовірність появи з них потомства. По-друге, всі яйця повинні бути правильної форми, мати великі розміри, рівну шкаралупу без наростів і тріщин. По-третє, яйця перед закладкою в інкубатор теж повинні зберігатися при певній температурі — ніяких холодильників або занадто теплих місць бути не повинно. Температура для зберігання потрібна комфортна, кімнатна.

По темi:  Годування індичат
Статью нашли по запросам:
  • інкубація індичих яєць
  • інкубація індичих яєць в інкубаторі квочка форум
  • інкубація індичих яєць в домашніх умовах
  • причини нарости на индичих яйцях
  • яка температура інкубатора індичих яэць
Раздел: Індики
Автор:
Дата:

Правила інкубації індичих яєць

Вы читаете статью Правила інкубації індичих яєць. Все материалы на сайте OOO Gumat, а также и статья Правила інкубації індичих яєць - написаны с целью информационного обогащения и мы рады если Вам нравиться наш Журнал.

Отзывы к статье Правила інкубації індичих яєць