Породи індиків
5329 Породи індиків

Породи індиків


Породи індиків

Індики вважаються найбільшою птахом, яка вирощується в домашньому господарстві. В основному індик може досягати близько 20 кг. ваги, хоча є випадки, коли птах важила і 30 і навіть 35 кг. Все залежить від умов проживання, харчування і, звичайно ж, від породи індиків.

У країнах Європи відзначено кілька різновидів індиків. В основному виділяють такі породи, як кембріджські бронзові, норфольского чорні, австрійські білі, а також палеві і блакитні, бельгійські дрібні з різноманітним забарвленням. Найбільше поширені індики бронзові, белствільскіе білі, голландські білі, наррагантсетскіе червоні.

Кожна порода має свої особливості — вага, окрас, виживаність. Все це дозволяє птахівникам зробити вибір тієї породи, яка найбільш би підходила для вирощування в певних умовах. Але, не можна з певністю сказати, яка з усіх представлених порід на сьогоднішній день ідеальна для вітчизняних умов, так як всі вони мають як свої позитивні характеристики, так і недоліки. Так що, кожну породу індиків слід розглядати окремо і робити певні висновки самостійно.

Породи індиків

У країнах СНД сьогодні спостерігається найбільше індиків таких порід, як американські з білим або бронзовим забарвленням, англійські білі індики, білі голландські, а також породи радянські. Голландські і англійські індики мають непогану виживання, відрізняються хорошою масою тіла, що і привертає увагу багатьох птахівників, які беруться вирощувати ці породи. А ось радянські породи поширюються ще більш активно, так як вони були виведені в країнах СНД, добре пристосовані до кліматичних умовах нашої країни, відрізняються хорошою продуктивністю і виживанням.

До порід радянських індиків відносяться такі, як білі та бронзові московські, кубанські, північнокавказькі, чорні Тихорєцькій, сталінградські індики. До речі, судячи з назв цих порід вже можна визначити приблизну місцевість, в котрому вони і були виведені. Можна також відзначити, що саме в цих регіонах, назви яких породи птиці та носять, вони зустрічаються зазвичай найбільше. В інших регіонах їх відсоток на присадибних ділянках часто значно нижче. Хоча, це не завжди закономірність, так як багато залежить від уподобань птахівників і умов утримання.

По темi:  Годування індичат

Автор:
Дата:
Из той же категории: (Індики)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

15 + четыре =

Сейчас читают:
Top