197 | 0
Раздел: Індики
Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Породи індиків

Породи індиків

Індики вважаються найбільшою птахом, яка вирощується в домашньому господарстві. В основному індик може досягати близько 20 кг. ваги, хоча є випадки, коли птах важила і 30 і навіть 35 кг. Все залежить від умов проживання, харчування і, звичайно ж, від породи індиків.

У країнах Європи відзначено кілька різновидів індиків. В основному виділяють такі породи, як кембріджські бронзові, норфольского чорні, австрійські білі, а також палеві і блакитні, бельгійські дрібні з різноманітним забарвленням. Найбільше поширені індики бронзові, белствільскіе білі, голландські білі, наррагантсетскіе червоні.

Кожна порода має свої особливості — вага, окрас, виживаність. Все це дозволяє птахівникам зробити вибір тієї породи, яка найбільш би підходила для вирощування в певних умовах. Але, не можна з певністю сказати, яка з усіх представлених порід на сьогоднішній день ідеальна для вітчизняних умов, так як всі вони мають як свої позитивні характеристики, так і недоліки. Так що, кожну породу індиків слід розглядати окремо і робити певні висновки самостійно.

У країнах СНД сьогодні спостерігається найбільше індиків таких порід, як американські з білим або бронзовим забарвленням, англійські білі індики, білі голландські, а також породи радянські. Голландські і англійські індики мають непогану виживання, відрізняються хорошою масою тіла, що і привертає увагу багатьох птахівників, які беруться вирощувати ці породи. А ось радянські породи поширюються ще більш активно, так як вони були виведені в країнах СНД, добре пристосовані до кліматичних умовах нашої країни, відрізняються хорошою продуктивністю і виживанням.

До порід радянських індиків відносяться такі, як білі та бронзові московські, кубанські, північнокавказькі, чорні Тихорєцькій, сталінградські індики. До речі, судячи з назв цих порід вже можна визначити приблизну місцевість, в котрому вони і були виведені. Можна також відзначити, що саме в цих регіонах, назви яких породи птиці та носять, вони зустрічаються зазвичай найбільше. В інших регіонах їх відсоток на присадибних ділянках часто значно нижче. Хоча, це не завжди закономірність, так як багато залежить від уподобань птахівників і умов утримання.

По темi:  Способи забою індиків

Раздел: Індики
Автор:
Дата:

Породи індиків

Вы читаете статью Породи індиків. Все материалы на сайте OOO Gumat, а также и статья Породи індиків - написаны с целью информационного обогащения и мы рады если Вам нравиться наш Журнал.

Отзывы к статье Породи індиків