173 | 0
Раздел: Індики
Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Популярні породи індиків: московська біла

Популярні породи індиків: московська біла

Така порода індиків, як московська біла виведена була в радгоспі «Берізка», який розташований в Московській області. Ця порода виводилася шляхом схрещування таких порід, як біла голландська, белтсвілская і біла місцева індичка. Причому схрещування відбувалися шляхом досить складних зіставлень, відбору виведених особин і повторного схрещування. Це було важливо для того, щоб домогтися гарної живої маси, відмінною несучості та інших позитивних характеристик птиці. Варто сказати, що це співробітникам радгоспу вдалося. Порода індички московська біла дійсно має ряд переваг, тому користується популярністю сьогодні у птахівників.

Птахи мають біле оперення, що і так ясно судячи з назви породи. Груди індиків широка, міцна, також вони відрізняються досить міцним корпусом. Індики мають довгу і широку голову, оперення на голові немає. Замість нього є бородавчасті нарости, які можуть бути різного кольору. Часто зустрічаються індики з червоними наростами, біло-рожевими і навіть з синіми. Шия середньої довжини, а ось ноги у цієї породи птиці довгі. Також виділяють дуже великі і потужні крила.

Індики московської білої породи відмінно пристосовуються до умов утримання. Вони прекрасно переносять утримання пасовищне, а також можуть розлучатися в сараях і клітинах. Життєздатність птиці теж дуже хороша, це стосується і молодняка. Птахи мають високу виживаність, що для індичат дуже важливо. Відсоток смертності в ранньому віці у цієї породи індиків дуже низький. Доросла птиця характеризується високою несучістю. У рік в середньому індичка приносить 140 яєць. Індички відрізняються добре розвиненим інстинктом насиджування, тому проблем з потомством зазвичай не виникає. Самка одночасно може висиджувати і каченят, гусенят і курчат, так як багато птахівники часто підкладають під них різні яйця.

По темi:  Як дорослішають индюшата

Доросла птиця московської білої індички важить близько 7-8 кг, самці цієї породи досягають ваги 12-13 кг. Але зазвичай птахівники їх занадто сильно не відгодовують. Птах йде на м’ясо вже у віці 5-6 місяців. В такому випадку індички важать кілограм 5, а самці досягають семи кілограм ваги. Подальший відгодівлю часто недоцільний, так як вважається неекономним. Для набору ваги потрібно багато корму, а вага птах все одно набирає досить повільно.

Статью нашли по запросам:
  • фото ферма індиків
Раздел: Індики
Автор:
Дата:

Популярні породи індиків: московська біла

Вы читаете статью Популярні породи індиків: московська біла. Все материалы на сайте OOO Gumat, а также и статья Популярні породи індиків: московська біла - написаны с целью информационного обогащения и мы рады если Вам нравиться наш Журнал.

Отзывы к статье Популярні породи індиків: московська біла