Популярні породи індиків: чорна тихорецька
5229 Популярні породи індиків: чорна тихорецька

Популярні породи індиків: чорна тихорецька


Популярні породи індиків: чорна тихорецька

Чорна тихорецька порода індиків створювалася довго, для цього використовували масову селекцію місцевих порід чорних індичок. Як зазвичай і відбувається для подальших схрещувань відбирали тільки кращих особин, отриманих в результаті схрещування. Все це дозволяло домогтися кращих якостей птиці. Проводилися роботи по створенню ще в 50-х роках минулого століття, так що це досить стара порода птиці. Вони за весь час свого існування вже встигли пошириться по областям країни і часто тепер їх можна зустріти в присадибних ділянках Росії і стан СНД.

Популярні породи індиків: чорна тихорецька

Птахи породи чорної Тихорецької мають велике статура. Корпус індиків довгий і широкий, є великі і потужні крила. Голова індиків має величину середню, шия невелика. Як і у багатьох інших порід індиків оперення на голові птиці немає, замість нього зазначається бородавчастий шкірний покрив темно-сірого кольору. Шия птахи зазвичай має яскраво рожевий або світло-рожевий відтінок. Птахи мають гарне чорне оперення, яке привертає увагу своїм відливом. Саме тому цю породу назвали Тихорецької чорної, так як це оперення своєрідна відмінна риса породи.

Популярні породи індиків: чорна тихорецька

Тихорєцькій чорні індики відмінно пристосовуються до умов, вони досить добре переносять низькі температури на вулиці, правда це не означає, що немає необхідності утеплювати пташник. Все ж ця птиця любить більше тепло і комфорт і повинні бути створені для неї нормальні умови проживання. Птиці потрібно частий вигул, так як вона відрізняється високою рухливістю. Для індиків це добре, щоб вони не починали страждати від ожиріння. Незважаючи на рухливість м’ясні якості птиці теж відмінні. Тихорєцькій чорних індичок можна назвати досить великими породами

Доросла самка Тихорецької чорної індички важить приблизно 5 кг., А самці цієї породи досягають 7 кг. Відзначено непогане зростання молодняка. Правда, в основному птахів цієї породи вирощують до дорослого віку, так як не можна назвати вагу молодняка достатнім для забою. Несучість птахів складає близько 80 яєць в рік, це середні показники несучості для індичок. Такої кількості яєць цілком вистачає для виведення потомства.
Сьогодні птахів породи Тихорецкая чорна часто вирощують не тільки в присадибних ділянках, а й в фермерських господарствах. Дуже часто використовують таку птицю для створення нових сучасних порід індиків.

По темi:  Зміст індичок
Автор:
Дата:
Из той же категории: (Індики)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

четырнадцать + 12 =

Сейчас читают:
Top