260 | 0
Раздел: Індики
Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Популярні породи індиків: бронзова

Популярні породи індиків: бронзова

Серед всіх існуючих на сьогоднішній день порід, порода індиків бронзова може вважатися однією з найпопулярніших. Їх розводять сьогодні на птахозавод, в індивідуальних господарствах і пташиних фермах. Напевно, немає такої області в країні, де б неможливо було зустріти на ділянках індиків бронзової породи.

Причина такої популярності в тому, що ці птахи відрізняються дуже хорошою живою масою. Індиків адже розводять в основному заради відмінного м’яса, і чим більше маса птиці, тим більше якісного м’яса може отримати птахівник. Крім того птиці цієї породи мають відмінну стійкість до негативних факторів у навколишньому середовищі, а для індиків це важливо. Не вся птиця швидко пристосовується до умов проживання. Дуже велике значення має і той факт, що індички бронзової породи приносять достатню кількість яєць і добре висиджують молодняк. І найголовніше — молодняк бронзової породи відрізняється дуже хорошою виживання. Природно для їх вирощування потрібно дотримуватись певних умов, але все одно хороша виживання молодняка індиків говорить багато про що, так як з цим птахом часто виникають проблеми.

Порода бронзових індиків створена в Америці. Для цього схрещували індичок домашніх і диких, прагнули таким чином поліпшити якості породи. В основному вибирали індичок англійських і чорних для схрещування. Після цього відбирали кращу птицю для схрещування знову з дикими індичками. Це і дозволило отримати таку породу.

Птах має довгу і широку голову, довгу шию. Оперення на голові і шиї птиці немає, тут можна відзначити бородавчасту шкіру, яка має блакитний відтінок. Пір’я починаються біля основи шиї, причому самці мають пір’я на спині бронзові і закінчуються вони чорною смугою, а самки відрізняються тим, що ця смуга має білий відтінок. Пір’я індиків цієї породи з білими кінцями.

По темi:  Правила інкубації індичих яєць

В середньому жива вага індика бронзової породи становить 7,5 кг. Індички цієї породи важать близько 5 кг. Це досить хороші показники для птиці, так як дозволяють отримати при забої гарне кількість м’яса. Молоді індики при відгодівлі правильному і грамотному теж досить швидко і впевнено набирають вагу, тому їх цілком можна до 4 місяців відправляти на забій, якщо необхідно отримати ще більш ніжне і цінне м’ясо.

Статью нашли по запросам:
  • індики велетні
  • індики велетні Вирощування
  • індики породи
  • индики италийськи
Раздел: Індики
Автор:
Дата:

Популярні породи індиків: бронзова

Вы читаете статью Популярні породи індиків: бронзова. Все материалы на сайте OOO Gumat, а также и статья Популярні породи індиків: бронзова - написаны с целью информационного обогащения и мы рады если Вам нравиться наш Журнал.

Отзывы к статье Популярні породи індиків: бронзова