Популярні породи індиків: бронзова широкогруда
5004 Популярні породи індиків: бронзова широкогруда

Популярні породи індиків: бронзова широкогруда


Популярні породи індиків: бронзова широкогруда

Індики породи бронзова широкогруда від інших порід птиці відрізняються, напевно, в основному тим, що вони вважаються найбільшими представниками це породи. Їх досить часто вибирають для розведення фермери, так як ця велика птах прекрасно пристосовується до умов проживання і, як уже було зазначено, має хороший вагу.

Така порода була виведена в Америці. Її створювали для вирощування промислового, тому була потрібна дійсно великий птах. Тому сьогодні в народі часто можна зустріти таку назву цієї індички, як «американська індичка».

Популярні породи індиків: бронзова широкогруда

Переваг у породи багато. Почнемо з ваги – індики породи бронзова широкогруда важать приблизно 15-18 кг, а індички ростуть до ваги 9-11 кілограм. Молодняк теж не відстає в рості і розвитку, і до місяців чотирьом индюшата можуть досягати ваги 5 кг., Що говорить про можливість їх забою і отримання прекрасного ніжного молодого м’яса птиці в непоганому кількості. Є навіть випадки, коли індики бронзові широкогруді виростали до 30 кг., Але це рідкість, та й чи потрібні вони? Адже звичайну птицю цієї породи прийнято забивати в 23-24 тижневому віці. В цей період часу птах досягає 7-8 кілограм для індички і 11-12 кг. для індика. Більшість фермерів не вважають за потрібне нарощування маси птиці в подальшому, так як потрібно досить багато корму для приросту одного кілограма маси.

Серед достоїнств бронзової широкогрудої індички також можна відзначити хорошу несучість. Птах приносить близько 120 яєць за рік, що дозволяє отримати чимало молодих індичат. Запліднених яєць у індичок близько 80%, а рівень висіжіваемості молодняка цієї породи становить 70-75%. Варто зазначити, що самки породи бронзова широкогруда відрізняються розвиненим материнським інстинктом. Вони прекрасно висиджують яйця, а потім відмінно піклуються про своє потомство. До речі, завдяки таким якостям під індичку часто підкладають не тільки яйця індичі, але і курячі, гусячі, качині.

По темi:  Захворювання індичок

При такій кількості переваг порода має і недолік. Він полягає в тому, що до змісту пасовищного цей птах пристосована дуже погано. Справа в тому, що вони споконвічно виводилися для утримання промислового. Але з цим недоліком цілком можна змиритися, тим більше, що достоїнств породи все ж виділяється більше і вона дозволяє фермерам за короткий час отримати відмінне індиче м’ясо.

Статью нашли по запросам:
  • Бронзова широкогруда порода індиків
Автор:
Дата:
Из той же категории: (Індики)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

пять × 3 =

Сейчас читают:
Top