406 | 0
Раздел: Індики
Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в среднем: 2 из 5)

Популярні породи індиків: біла широкогруда

Популярні породи індиків: біла широкогруда

Розведення і догляд за індиками вимагає певних знань. Так як часто люди, які вперше вирішуються зайнятися розведенням цієї птиці роблять досить багато найрізноманітніших помилок. Наприклад, годують їх як і курей, створюють їм приблизно ті ж умови утримання. Насправді індики вимагають дещо іншого підходу, ніж інші види домашньої птиці. І пов’язано це не тільки з особливостями їх організму, а й з тим, що все-таки це птах дуже велика, важка.

Розведення індиків починається з молодняка. Хоча початківці птахівники рідко наважуються брати зовсім крихітних індичат, оскільки побоюються проблем, пов’язаних з доглядом за ними. Але, якщо вже було прийнято рішення піти на такий ризик, доглядати за ними потрібно за всіма правилами, щоб вони швидко росли і розвивалися.

Так, індичат потрібно тримати в теплі, так як вони дуже погано переносять холод. Годують індичат вареним яйцем з додаванням зелені, крупи вівсяної або пшеничної. Причому корм насипають нема на тверді поверхні, а на невелику ганчірочку. Це пов’язано з тим, що раніше було відзначено, коли молодняк часто стукає по твердій поверхні клювиком, незабаром птах гине. Через тиждень поступово в корм додають інші елементи, але в дуже невеликих кількостях.

Біла широкогруда

За індичатами догляд повинен бути ретельний, продуманий, чіткий. Особливо важко з молодняком доводиться перші вісім місяців, так як до цього часу відзначена висока смертність. Якщо ж цей рубіж було перейдено, далі догляд за птицею буде набагато простіше і вона буде відмінно рости і розвиватися.

Подорослішали індиків можна випускати на вигул і переселяти в пташник. Правда, потрібно враховувати, щоб в пташнику не було «перенаселення» птиці. Приміщення для птахів має бути комфортним, чистим, сухим, обов’язково теплим і не мати протягів. Все це тільки позитивно позначається на зростанні, розвитку і несучості птиці.

По темi:  Як організувати індичу ферму

Корм для індиків повинен бути багатий білками, мінеральними речовинами і вітамінами. Якщо є можливість, не завадять в кормі і сухі трави. Вони також будуть сприяти активному росту і розвитку птиці. Вода влітку повинна бути чистою і часто змінюватися на території вигулу індиків. А ось взимку зазвичай у воді просто немає необхідності так як птаху вистачає для втамування спраги снігу. Ось і всі основні правила утримання індиків. Якщо уважно і відповідально підходити до цього питання, то будь-який птахівник зможе виростити відмінну індичку.

Статью нашли по запросам:
  • породи індиків
  • Біла широкогруда
  • де купити індикіа породи біла широкогруда
  • индики била широкогруда
  • купити індичат породи шар
Раздел: Індики
Автор:
Дата:

Популярні породи індиків: біла широкогруда

Вы читаете статью Популярні породи індиків: біла широкогруда. Все материалы на сайте OOO Gumat, а также и статья Популярні породи індиків: біла широкогруда - написаны с целью информационного обогащения и мы рады если Вам нравиться наш Журнал.

Отзывы к статье Популярні породи індиків: біла широкогруда