Індичата: правила утримання
4847 Індичата: правила утримання

Індичата: правила утримання


Індичата: правила утримання

Догляд і харчування індичат дуже важливі для того, щоб птах росла міцною і здоровою. Маленькі индюшата дуже вимогливі до хороших умов утримання, інакше багато породи відрізняються високою смертністю. Тому, якщо вже Ви вирішили зайнятися розведенням індиків, варто дуже багато уваги приділяти особливо молодняку.

Почнемо з того, що індичатам просто необхідно відразу ж забезпечити хороші умови утримання. Приміщення для них повинно бути світлим, чистим і теплим. Часто приміщення попередньо обробляються спеціальними засобами для того, щоб добитися ідеальної чистоти і своєрідною дезінфекції, але робити це потрібно як мінімум за кілька днів до поселення молодняка. Якщо в приміщенні раніше теж містилася птах, додатково необхідно обробляти стіни засобом від кліщів.

Індичата: правила утримання

Після обробки зверніть увагу на розмір приміщення. Площі його повинно бути достатньо для розміщення необхідної кількості птиці. Розрахувати необхідну площу просто — птахівники вважають, що для 4 індичат на перших тижнях можна виділити 1 кв. метр площі. Цього цілком вистачить, щоб уникнути тисняви. Зрозуміло, з кожним місяцем щільність розсадження птиці повинна бути менше, так як индюшата ростуть.

І не потрібно забувати про підтримку нормальної для молодняка індичок температури. Ці птахи люблять тепло, тому з перших тижнів життя температура повітря повинна досягати 35 градусів. Потім перший місяць кожного тижня температура знижується приблизно на 3-4 градуси. А протягом другого місяця температуру поступово знижують ще приблизно до 20 градусів Цельсія. Для того, щоб створювати в пташнику необхідну температуру можна використовувати різні інструменти обігрівальні. Крім того, доречно буде утеплити пташник плівкою та іншими зручними матеріалами. Хоча, старатися з утепленням все ж не слід. Пташник повинен бути теплим, але він також повинен відмінно вентилюватися.

По темi:  Популярні породи індиків: московська біла

Молодняк можна випускати на вигул з 3 тижні приблизно, але це можливо тільки за умови, що температура повітря на вулиці не нижче 25 градусів. Вольєр для вигулу потрібно загородити і зверху також накрити сіткою, так як индюшата можуть пробувати перелітати через огорожу і деякі спроби цілком можуть увінчатися у них успіхом. У вольєрі встановлюють годівниці і поїлки для птиці.

Автор:
Дата:
Из той же категории: (Індики)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

двадцать − 7 =

Сейчас читают:
Top