129 | 0
Раздел: Індики
Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 голоса, в среднем: 4 из 5)

Індичата: правила утримання

Індичата: правила утримання

Догляд і харчування індичат дуже важливі для того, щоб птах росла міцною і здоровою. Маленькі индюшата дуже вимогливі до хороших умов утримання, інакше багато породи відрізняються високою смертністю. Тому, якщо вже Ви вирішили зайнятися розведенням індиків, варто дуже багато уваги приділяти особливо молодняку.

Почнемо з того, що індичатам просто необхідно відразу ж забезпечити хороші умови утримання. Приміщення для них повинно бути світлим, чистим і теплим. Часто приміщення попередньо обробляються спеціальними засобами для того, щоб добитися ідеальної чистоти і своєрідною дезінфекції, але робити це потрібно як мінімум за кілька днів до поселення молодняка. Якщо в приміщенні раніше теж містилася птах, додатково необхідно обробляти стіни засобом від кліщів.

Після обробки зверніть увагу на розмір приміщення. Площі його повинно бути достатньо для розміщення необхідної кількості птиці. Розрахувати необхідну площу просто — птахівники вважають, що для 4 індичат на перших тижнях можна виділити 1 кв. метр площі. Цього цілком вистачить, щоб уникнути тисняви. Зрозуміло, з кожним місяцем щільність розсадження птиці повинна бути менше, так як индюшата ростуть.

І не потрібно забувати про підтримку нормальної для молодняка індичок температури. Ці птахи люблять тепло, тому з перших тижнів життя температура повітря повинна досягати 35 градусів. Потім перший місяць кожного тижня температура знижується приблизно на 3-4 градуси. А протягом другого місяця температуру поступово знижують ще приблизно до 20 градусів Цельсія. Для того, щоб створювати в пташнику необхідну температуру можна використовувати різні інструменти обігрівальні. Крім того, доречно буде утеплити пташник плівкою та іншими зручними матеріалами. Хоча, старатися з утепленням все ж не слід. Пташник повинен бути теплим, але він також повинен відмінно вентилюватися.

По темi:  Породи індиків

Молодняк можна випускати на вигул з 3 тижні приблизно, але це можливо тільки за умови, що температура повітря на вулиці не нижче 25 градусів. Вольєр для вигулу потрібно загородити і зверху також накрити сіткою, так як индюшата можуть пробувати перелітати через огорожу і деякі спроби цілком можуть увінчатися у них успіхом. У вольєрі встановлюють годівниці і поїлки для птиці.

Раздел: Індики
Автор:
Дата:

Індичата: правила утримання

Вы читаете статью Індичата: правила утримання. Все материалы на сайте OOO Gumat, а также и статья Індичата: правила утримання - написаны с целью информационного обогащения и мы рады если Вам нравиться наш Журнал.

Отзывы к статье Індичата: правила утримання