Хвороби індиків
4842 Хвороби індиків

Хвороби індиків


Хвороби індиків

Індички схильні до різних захворювань. Зазвичай причиною захворювань птиці є неправильне утримання їх або харчування. Тому птахівники при правильному догляді і додаванні в корм певних вітамінів, мікроелементів і поживних речовин більшість захворювань можуть попередити. Хоча, не завжди це вдається і тоді птицю доводиться лікувати в терміновому порядку, щоб уникнути смертності.

В цілому, визначити, що індичка хвора дуже просто. Зазвичай птахи втрачають апетит в такому випадку, стають млявими, дуже мало рухаються, залишаються осторонь від інших індиків. Часто спостерігається важке дихання, очі прикриваються або закриваються зовсім, а також птиця може присідати на ногах або ж сідати і дуже тривалий період не вставати з одного місця. Якщо один або відразу декілька подібних симптомів відзначені, тоді обов’язково потрібно показати індичку ветеринара для визначення причини такої поведінки і призначення відповідного лікування для птиці.

Хвороби індиків

Ентерогепатіт

Серед поширених захворювань індички можна відзначити ентерогепатіт. Це дуже небезпечне для птиці захворювання, яке вражає сліпу кишку і печінку. Це інфекційне захворювання, збудник його -паразит одноклітинний, який переноситься від одного птаха до іншого з послідом заражених особин. Тому важливо завжди стежити за чистотою в пташнику і часто прибирати у вольєрі для вигулу індиків. Бажано також застосовувати метронідазол з метою профілактики.

Серед поширених захворювань можна відзначити і орнітоз. Це також інфекційне захворювання, при якому птиці зменшуються у вазі. Лікуванню воно не підлягає, тому хвору індичку вбивають, а тушки не вживають в їжу, а знищують. До захворювань, які призводять до зниження ваги відносять і рахіт, а також Пероз. Але вони викликані недостачами вітамінів і мінеральних речовин в організмі. Для лікування важливо додавати в корм необхідні речовини, а також забезпечити більше годин вигулу на повітрі. І незабаром індички підуть на одужання.

По темi:  Розведення індиків в фермерському господарстві

Захворювань індичок дуже багато, всі вони різні, мають свої причини і симптоми, а також припускають певні способи лікування. Є ряд захворювань, які лікуванню і зовсім не піддаються. Тому для того, щоб знати, що робити з хворим птахом, її важливо показати кваліфікованому ветеринару.

Автор:
Дата:
Из той же категории: (Індики)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

2 × один =

Сейчас читают:
Top