406 | 0
Раздел: Індики
Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в среднем: 5 из 5)

Хвороби індиків

Хвороби індиків

Індички схильні до різних захворювань. Зазвичай причиною захворювань птиці є неправильне утримання їх або харчування. Тому птахівники при правильному догляді і додаванні в корм певних вітамінів, мікроелементів і поживних речовин більшість захворювань можуть попередити. Хоча, не завжди це вдається і тоді птицю доводиться лікувати в терміновому порядку, щоб уникнути смертності.

В цілому, визначити, що індичка хвора дуже просто. Зазвичай птахи втрачають апетит в такому випадку, стають млявими, дуже мало рухаються, залишаються осторонь від інших індиків. Часто спостерігається важке дихання, очі прикриваються або закриваються зовсім, а також птиця може присідати на ногах або ж сідати і дуже тривалий період не вставати з одного місця. Якщо один або відразу декілька подібних симптомів відзначені, тоді обов’язково потрібно показати індичку ветеринара для визначення причини такої поведінки і призначення відповідного лікування для птиці.

Ентерогепатіт

Серед поширених захворювань індички можна відзначити ентерогепатіт. Це дуже небезпечне для птиці захворювання, яке вражає сліпу кишку і печінку. Це інфекційне захворювання, збудник його -паразит одноклітинний, який переноситься від одного птаха до іншого з послідом заражених особин. Тому важливо завжди стежити за чистотою в пташнику і часто прибирати у вольєрі для вигулу індиків. Бажано також застосовувати метронідазол з метою профілактики.

Серед поширених захворювань можна відзначити і орнітоз. Це також інфекційне захворювання, при якому птиці зменшуються у вазі. Лікуванню воно не підлягає, тому хвору індичку вбивають, а тушки не вживають в їжу, а знищують. До захворювань, які призводять до зниження ваги відносять і рахіт, а також Пероз. Але вони викликані недостачами вітамінів і мінеральних речовин в організмі. Для лікування важливо додавати в корм необхідні речовини, а також забезпечити більше годин вигулу на повітрі. І незабаром індички підуть на одужання.

По темi:  Популярні породи індиків: чорна тихорецька

Захворювань індичок дуже багато, всі вони різні, мають свої причини і симптоми, а також припускають певні способи лікування. Є ряд захворювань, які лікуванню і зовсім не піддаються. Тому для того, щоб знати, що робити з хворим птахом, її важливо показати кваліфікованому ветеринару.

Раздел: Індики
Автор:
Дата:

Хвороби індиків

Вы читаете статью Хвороби індиків. Все материалы на сайте OOO Gumat, а также и статья Хвороби індиків - написаны с целью информационного обогащения и мы рады если Вам нравиться наш Журнал.

Отзывы к статье Хвороби індиків