175 | 0
Раздел: Індики
Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в среднем: 3 из 5)

Годування індичат

Годування індичат

Годування індичат відрізняється від годування курчат тим, що для хорошого розвитку і росту їм необхідна велика кількість різноманітних вітамінів і білків. Такі продукти, як кисле молоко, сир, яйця, солона кілька, свіжа риба, квасоля, розмелений горох та інші зернобобові використовують в якості білкових кормів.

Скармліваніе свіжою зеленню має істотне значення для успішного вирощування індичат. Вони охоче поїдають молоді листки соняшнику, листя капусти, бурякове бадилля, лободу, кропиву, люцерну. Вводять зелень у вологі мішанки з триденного віку. Спочатку норма дачі зелені повинна складати рівно половину маси основного корму, а в подальшому — 100%.

Хорошим профілактичним засобом проти кишкових і шлункових захворювань, особливо в перші кілька тижнів життя, для індичат є зелена цибуля. Згодовувати індичат зеленою цибулею можна тільки вдень, так як при годуванні зеленою цибулею на ніч, птиці скупчуються через жагу, що може привести до загибелі або задухи.

 

Також для профілактики кишкових захворювань і для поліпшення апетиту в раціон харчування індичат потрібно вводити черемшу — дикий часник. Ні в якому разі індичатам не можна давати корми тваринного походження і недоброякісні корми, так як птахи такого виду дуже вимогливі до якості кормів.

В перші дні індичат годують з дерев’яних лотків, а в подальшому з годівниць. Протягом одного тижня їх годують круто звареними подрібненими яйцями, свіжим сиром і кислим молоком. Круто зварені яйця потрібно протирати через сито і додавати до них невелику кількість дрібно дробленої кукурудзи чи пшениці. Для того, щоб молодняк привчити до годівниць, їх потрібно зверху посипати дрібно нарізаною зеленню — 3 г зелені, 3 г сиру або яєць, 10 г дерті. Протягом першої декади індичат потрібно годувати через кожні три години, після чого до місячного віку число годувань скорочують до 4-5 годин. Крім годівниць для корму, повинні бути годівниці для гравію — крупного річкового піску.

По темi:  Розведення індиків в фермерському господарстві

Поіть птахів потрібно теплою і тільки свіжою водою, температура якої повинна складати близько 18 градусів. Поїлки повинні бути такої висоти, щоб индюшата НЕ залазили в них, але могли з них вільно пити.

На вигулах индюшата поїдають коників, жуків, черв’ячків, личинок, а також м’яку зелень. При правильному годуванні індичат жива маса в 150-денному віці досягає 4,5 кілограмів.

Раздел: Індики
Автор:
Дата:

Годування індичат

Вы читаете статью Годування індичат. Все материалы на сайте OOO Gumat, а также и статья Годування індичат - написаны с целью информационного обогащения и мы рады если Вам нравиться наш Журнал.

Отзывы к статье Годування індичат