Зміст гусей біля водойм
911 Зміст гусей біля водойм

Зміст гусей біля водойм


Зміст гусей біля водойм

Використання пасовищ і водойм для випасу гусей мають позитивний вплив на їх здоров’я. Дорослі гуси за рахунок випасання на зеленому пасовищі задовольняють значно свою потребу в їжі. А для того, щоб поживні речовини краще засвоювалися, і для того, щоб птах на пасовище могла знаходиться тривалий період часу, її важливо забезпечувати водою.

See also: Dream Cut, Cyborg, Cyst

Особливо важлива наявність води для гусей в жарку погоду, так як вона негативно позначається на стані птахів, знижує ймовірність запліднення яєць, скорочує яйцекладку птиці. А ось використання водойм всі дані показники допомагає підвищувати, гуси значно краще почуваються, відмінно ростуть і розвиваються там, де є вода.

Правда, раніше існувало помилкова думка, що без водойм гуси існувати не можуть. Звичайно, вода в житті цього птаха необхідна, але без розташованих поблизу водойм цілком можна обійтися при правильному підході. В такому випадку на місці випасу гусей потрібно організувати хоча б невеликий навіс із прутів, щоб птах міг ховатися під ним в жарку погоду. Також на пасовище необхідно розставити зручні і досить місткі годівниці з водою. Воду необхідно постійно додавати, щоб птах не відчувала її нестачі. Якщо є можливість встановити більшу ємність з водою, це не завадить зробити, щоб гуси могли купатися в такій ємності.

Гуси

Без водойм потрібно подбати і про правильному годуванні гусей. Так як при розведенні птиці біля водойм дуже велике значення має і відмінна рослинність цих ставків або озер, якої птахи харчуються і звідки отримують чимало поживних речовин для свого організму, то при відсутності водойм, поживних речовин буде набагато менше. Тому птахівники повинні враховувати цей момент і продумувати корм гусям таким чином, щоб вони отримували з нього всі необхідні поживні речовини. Зелений корм легко знайти в теплу пору року, так що це не повинно створювати проблем.

По темi:  Коли і з якого віку починають нестися гуси, які живуть в домашніх умовах

Сьогодні вже відзначено, що якщо птах зростає не біля водойм, але при цьому отримує достатньо вітамінів, поживних елементів і необхідну кількість чистої води, на зростанні і розвитку її це не позначається негативно. Гуси відмінно ростуть, приносять необхідну кількість яєць, плодоносять, виводять потомство.

джерело: ooogumat.com.ua

Автор:
Дата:
Из той же категории: (Гуси)

1 коментарий к статье Зміст гусей біля водойм

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

20 − девятнадцать =

Сейчас читают:
Top