Захворювання гусей і їх лікування
913 Захворювання гусей і їх лікування

Захворювання гусей і їх лікування


Захворювання гусей і їх лікування

Як і будь-яка домашня птиця, гуси мають схильність до різного роду захворювань. Причому, як часто буває, попередити багато захворювань значно простіше, ніж потім лікувати їх. У зв’язку з чим більшість птахівників роблять певні заходи для профілактики неприємних захворювань вихованців. Для цього потрібно дотримуватися правил догляду, вчасно міняти підстилку птиці, годувати хорошими кормами з нормальним вмістом вітамінів і мікроелементів. Часто для профілактики додають слабкий розчин марганцівки для добових гусенят і деякі інші лікарські препарати в міру їх дорослішання.

See also: Dream Cruise, Crush, Cry

Дуже часто гуси схильні до простудних захворювань, які у них з’являються при наявності протягів. Запалення лобових пазух і синусити не рідкість для птиці. При виникненні таких проблем лікувати гусей потрібно антибіотиками, а також продумувати збалансоване харчування. Ще одна поширена проблема — захворювання шлунка, здуття кишечника і інші подібні захворювання.

Визначити, що гуси хворіють, досить просто. В цьому випадку птах стає млявою, пригнобленої, втрачає апетит, може спостерігатися пронос та інші прояви. Як тільки такі симптоми будуть виявлені, птицю потрібно відокремити від решти стада, щоб уникнути поширення захворювання і відразу ж приступити до лікування. Лікування шлункових захворювань проводитися за допомогою медикаментів, часто антибіотиків, визначеного харчування. Призначати лікування повинен грамотний ветеринар, який зможе визначити захворювання. Без установки точного діагнозу призначити лікування правильне практично неможливо, так як воно може бути абсолютно неефективним.

На жаль, захворювання гусей часто вилікувати зовсім не просто. У багатьох випадках вони призводять до смертності. Тому, чим раніше буде визначена хвороба і чим швидше буде призначено лікування, тим вірогідніше успіх його. Також в зв’язку з цим дуже важливо, щоб при виявленні захворювання у одного гусака, провести дезінфекцію пташника і місця проживання інших гусей. Хвору птицю з моменту виявлення захворювання важливо розмістити окремо від стада, щоб уникнути зараження решти поголів’я гусей. Це дозволить уникнути поширення захворювань і допоможе виростити здорових і міцних птахів.

По темi:  Коли і з якого віку починають нестися гуси, які живуть в домашніх умовах

джерело: ooogumat.com.ua

Автор:
Дата:
Из той же категории: (Гуси)

1 коментарий к статье Захворювання гусей і їх лікування

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

4 × 4 =

Сейчас читают:
Top