Як визначити стать у гусенят і дорослих гусей
845 Як визначити стать у гусенят і дорослих гусей

Як визначити стать у гусенят і дорослих гусей


Як визначити стать у гусенят і дорослих гусей

Визначити підлогу у молодняку ​​гусей не просто, але можливо. Хоча, це вимагає певних навичок. За зовнішнім виглядом визначити стать гусей з моменту їх виведення неможливо, як і за розміром їх. Дізнатися стать птиці можна тільки шляхом невеликого огляду.

Для цього гусенят необхідно взяти в руки, закинути їх на спину і трохи відкинути хвіст донизу. Якщо трохи розкрити в такому положенні клоаку гусенят, можна побачити або не помітити статевий член птиці. Зрозуміло, він явно говорить про статеву приналежність молодняка. Розглянути статевий член гусенят іноді непросто, так як він має такий же рожевий колір, як і сама клоака. Так що перший огляд краще проводити за допомогою професіоналів, які підкажуть новачкові все нюанси огляду гусенят. Наступні огляди виконувати буде значно простіше і самостійно, так як вже з’явитися певне уявлення про те, як повинні виглядати гусенята чоловічої і жіночої статі.

Огляд на статеву приналежність найкраще проводити не раніше 4 місячного віку, так як в цей час вже статеві органи досить добре сформовані. Ще краще провести огляд до 7 місяців, коли все вже явно виражене і часто не потрібно особливих навичок для визначення.

Визначити за зовнішнім виглядом підлогу як молодняка, так і дорослих гусей, досить складно. Але птахівники досвідчені нерідко можуть визначити стать і без необхідності огляду статевих органів. Це можливо завдяки використанню деяких «прийме».

Зазвичай гуси декілька більше гусок, у них довші шия, трохи крупніше голова. Це рідко видно з перших днів життя, але через кілька місяців вже досить часто помітні такі відмінності в розмірах. Можна визначить і по голосу, так як самки мають більш низький голос, ніж самці. При спуску на воду гуси часто шию витягають паралельно воді. Гуски цього практично не роблять. Можна перевірити і таким способом — потурбувати гусяче стадо і подивитися на реакцію птиці. Гуси в такому випадку голови витягають вгору, шиї спрямовують в неба. Гуски ж не змінюють положення шиї і голови.

По темi:  Гуси породи Китайська сіра

Все це дозволить визначити стать гусенят і залишити в стаді тільки тих гусей, які мають явно виражені вторинні і первинні статеві ознаки. Саме такий птах допоможе в подальшому отримати здорове і міцне потомство. А от інші самці часто йдуть під ніж.

джерело: ooogumat.com.ua

Автор:
Дата:
Из той же категории: (Гуси)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

3 + девятнадцать =

Сейчас читают:
Top