Способи розведення гусей
923 Способи розведення гусей

Способи розведення гусей


Способи розведення гусей

Розведення гусей сьогодні це прибуткова справа. Але, як і все, до нього потрібно правильно і відповідально підійти. Тоді птахівники зможуть отримати і гарне м’ясо, і відмінний пух гусячий, який дуже цінуватися, а також зможуть отримувати цілком достатня кількість гусячої печива, заради якої часто також розводять цю птицю.

Розведення гусей не вимагає особливих капіталовкладень. Потрібен тільки ділянку, на якому буде жити птах. Часто необхідно пасовище і водойму поблизу від місця розведення, а також потрібен певний догляд за птицею.

Почати розводити гусей можна з придбання молодняка в інкубаторі. При цьому попередньо важливо вибрати відповідну породу птиці. Вибір породи залежить від особистих переваг і того, для чого саме Ви плануєте вирощувати цю птицю. Є породи великі, які часто розводять для отримання хорошого м’яса і гусячої печінки. Є більш легкі породи, які цінуються м’ясом і пухом. Також потрібно враховувати момент несучості птиці, так як якщо птахівник планує в подальшому уникнути необхідності витрат на придбання молодняка, потрібно вибирати ті породи гусей, які відрізняються гарною яйценоскостью і мають інстинкт насиджування.

Перед тим, як придбати молодих гусей, бажано підготувати ретельно приміщення для їх утримання. Воно повинно бути комфортним, зручним, чистим і мати можливості до розширення, так як з плином часу цілком може виникнути така необхідність. У приміщенні слід передбачити всі ті умови, які дозволять гусям швидко рости і розвиватися. Особливо це важливо при придбанні молодняка, так як хороші умови сприяють активному росту і розвитку.

Основні витрати при розведенні гусей — це витрати на корм птиці і на придбання молодняка. Всі витрати попередньо потрібно ретельно продумати. Незважаючи на те, що гуси основну частину корми отримують на пасовище, в зимовий період їм потрібно гарне харчування, та й якісний корм завжди допоможе птахові отримати необхідну кількість вітамінів і поживних речовин. Якщо всі нюанси врахувати заздалегідь, розрахувати свої витрати і підготувати правильно приміщення для утримання птиці, тоді прибуток від розведення гусей буде добре відчутна через кілька місяців.

По темi:  Як визначити стать у гусенят і дорослих гусей

джерело: ooogumat.com.ua

Автор:
Дата:
Из той же категории: (Гуси)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

семь + одиннадцать =

Сейчас читают:
Top