Розмноження гусей
909 Розмноження гусей

Розмноження гусей


Розмноження гусей

В цілому, гуска буквально будь-якої породи здатна вивести не менше десяти гусенят. Крім того, є породи, які відрізняються гарною яйценоскостью і мають відмінну виводимість потомства. В такому випадку молодняку ​​від однієї гуски можна отримати більше. А якщо ще враховувати, що як мінімум містити потрібно три гуски та гусака, так як, в іншому випадку зміст гусака буде не зовсім вигідно, то в принципі з потомством не повинно бути особливих проблем.

Розмноження гусей це дуже відповідальна справа. Адже, якщо не підходити до цього питання грамотно, всі праці можуть бути марними, і всі яйця під гускою виявляться базіками. Тому, якщо птахівник бажає отримати міцне і здорове потомство, тоді необхідно дотримуватися певних правил.

З моменту початку яйцекладки гуски повинні отримувати хороший корм, це необхідно для отримання якісних яєць. Після завершення яйцекладки корм повинен бути звичайним. Потрібно уважно стежити і за умовами утримання гусей, завжди міняти підстилку для того, щоб вона була теплою і сухою, чистою і комфортною. Гуси починають кладку яєць до тепла, це дуже добре для птахівників, так як дозволяє отримати молодняк якраз в теплий період року. Але є необхідність іноді домогтися більш ранньої яйцекладки. Тоді потрібно збільшити для гусей тривалість світлового дня спочатку до 12 годин, а потім до 14 годин. І все це можливо завдяки використанню електричних ламп.

Якщо гуси починають кладку яєць, важливо підготувати спеціальні гнізда для них. Але перший час засиджуватися в гніздах гуски не дають, щоб домогтися знесення ще деякої кількості яєць. Якщо допустити, щоб гуска села на гніздо, значить в цьому році яєць від неї більше не буде. А яйця вже знесені підкладають під курку квочку, якщо така є в господарстві. Якщо ж такої можливості немає, тоді доведеться жертвувати яйценоскостью гуски і дозволити їй сідати на яйця. Інакше всі яйця її пропадуть, так як зберігати їх для виведення дозволено в середньому близько 10 днів.

По темi:  Гуси породи Велика сіра

Під гуску можна підкласти близько 10-12 яєць, все залежить від розмірів її. Для насиджування гуски потрібно облаштувати невелике гніздо, розташувати його на підлозі. Температура в приміщенні, де распложено гніздо, повинна бути не менше 10 градусів тепла, тут також має бути сухо, спостерігатися помірна вологість і завжди потрібно міняти підстилку на чисту.

джерело: ooogumat.com.ua

Автор:
Дата:
Из той же категории: (Гуси)

1 коментарий к статье Розмноження гусей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

семнадцать + двенадцать =

Сейчас читают:
Top