Правила утримання гусей
843 Правила утримання гусей

Правила утримання гусей


Правила утримання гусей

Гуси — це птах, який є абсолютно не вимогливою до тепла. Завдяки наявності густого і теплого пера і пуху вони здатні нормально переносити низькі температури. Але, головне, щоб у пташнику була постійно чиста і суха підстилка.

Незважаючи на те, що гуси досить витривалі і нормально переносять холодну погоду, гусятник бажано розташувати таким чином, щоб захистити його від холодних вітрів і забезпечити постійне надходження сонячних променів в нього. Також в пташнику не повинно спостерігатися протягів і не повинно бути дуже сиро, так як це негативно позначається на несучості гусок. Чистота в приміщенні, де розташовується птах, теж повинні бути. Для цього птахівники раз в тиждень проводять очищення в пташнику від старої підстилки, посліду, бруду і пилу. Бажано час від часу проводити побілку свіжої вапном. Особливо це актуально навесні або взимку, коли бруд у дворі спостерігається рясна, коли на вулиці сиро і волого.

Влітку зміст гусей стає дещо простіше, причому позначається це не тільки на простоті збирання і відсутності великої кількості вологи, але і в годуванні гусей. Влітку більшу частину дня птах має можливість проводити на пасовищі, де і отримує велику кількість поживних речовин. У теплу пору року птицю можна навіть на ніч залишати у дворі, але тільки в разі, якщо існує певна огорожу.

Для правильного змісту гусей потрібно подбати і про хороше інвентарі для годування і для води. Годівниці і поїлки повинні відповідати віку гусей і їх кількості. Все повинно бути продумано таким чином, щоб всі гуси стада могли отримувати без праці корм і воду постійно протягом дня. Крім того, годівниці і поїлки повинні бути обладнані таким чином, щоб виключити великі втрати корму.

По темi:  Годування гусей на м'ясо

Для збільшення несучості, для збільшення плодючості гусок птахівники часто збільшують в пташнику світловий день за допомогою електричних ламп. Але для цього потрібно підтримувати і температуру не менше 10 градусів Цельсія. Незважаючи на те, що низькі температури гуси переживають досить легко, продуктивність і в такому випадку все ж може помітно знизиться. Так то в інтересах птахівників забезпечити гусям нормальні умови утримання і тримати їх в теплому і сухому пташнику і взимку і влітку.

джерело: ooogumat.com.ua

Автор:
Дата:
Из той же категории: (Гуси)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

одиннадцать − 2 =

Сейчас читают:
Top