570 | 1
Раздел: Гуси
Оцените статью:
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Правила інкубації гусячих яєць

Правила інкубації гусячих яєць

Одна з основних особливостей виведення гусей, як і у всій домашньої птиці в тому, що розвиток зародка відбувається в яйці. Для розвитку пташеняти яйце має всі необхідні елементи, але для виведення молодняка яйцю потрібно ще і певний режим температури. У такому випадку через певний період з’являється на світ здоровий пташеня. Забезпечити температурний режим може квочка, що передбачено самою природою. А це, на жаль, далеко не ідеальний варіант по ряду причин. Тому, сьогодні досить часто використовують інший спосіб виведення гусенят — інкубатор.

Для інкубації яєць їх збирають в гніздах не менше, ніж два рази протягом доби. Після чого вони повинні поміщатися в чисте і прохолодне приміщення для охолодження. Тривале лежання яєць в гніздах після знесення може привести до втрати їх інкубаційних якостей. Зберігати яйця до приміщення в інкубатор довго теж не можна, так як вони також можуть втратити свої інкубаційні властивості і висновок гусенят не вийде.

Для інкубатора обов’язково вибирають певні яйця. Вони повинні мати правильну форму, не мати тріщин, сколів і шорсткостей, наростів та інших дефектів. Чи не підійдуть для виведення занадто маленькі яйця, так як з них якщо і вилупляться, то занадто маленькі і слабкі гусенята. Їх виростити зазвичай значно складніше, та й нести яйця самка з невеликого яйця буде тільки маленькі.

Перед тим, як закласти в інкубатор яйця, їх все обробляють формальдегідом, а потім додатково опромінюють ультрафіолетом. Середня температура в інкубаторі повинна бути дорівнює 37 градусів Цельсія. Занадто висока температура тривалий період часу негативно позначається на розвитку зародка. Допускається час від часу охолодження яєць, але не надовго. Крім температури в інкубаторі необхідно підтримувати певну вологість повітря, що при закладці гусячих яєць повинна складати приблизно 57-61.

По темi:  Переваги розведення гусей

Відзначено, що з моменту закладки гусячих яєць і через 27 діб і 1 годину гусенята починають прокльовується при дотриманні всіх умов інкубації. Через ще одну добу гусенята починають вилуплюються поступово. На 29 -30 добу гусенята починають вилуплюються масово, а вже до 30-31 діб виводяться всі пташенята, які повинні були вилупитися.

джерело: ooogumat.com.ua

Статью нашли по запросам:
 • все про інкубацію гусячих яєць
 • https://yandex ru/clck/jsredir?from=yandex ru;search;web;;&text=&etext=1882 G_bFaIIMP2cLyd93Fyxj5aewf_g6hi982HvkTw6RUUXQ-3r_1-Cd2XgvBBtF-hxE 1012a516983c90532f3a4a2594d23f4114304511&uuid=&state=_BLhILn4SxNIvvL0W45KSic66uCIg23qh8iRG98qeIXme
 • як інкубірувать гусячі яйця
 • температурний режим інкубації гусячих яєць
 • температура інкубатора яєць гусячих
 • Режими інкубaції гусячих яець
 • инкубация гусячих
 • гусячі яйця в інкубаторі
 • інкубація гусячих яєць в інкубаторі квочка
 • яка має бути температура в домашньому інкубаторі при закладці гусячих яєць?
Раздел: Гуси
Автор:
Дата:

Правила інкубації гусячих яєць

Вы читаете статью Правила інкубації гусячих яєць. Все материалы на сайте OOO Gumat, а также и статья Правила інкубації гусячих яєць - написаны с целью информационного обогащения и мы рады если Вам нравиться наш Журнал.

Отзывы к статье Правила інкубації гусячих яєць