Правила інкубації гусячих яєць
841 Правила інкубації гусячих яєць

Правила інкубації гусячих яєць


Правила інкубації гусячих яєць

Одна з основних особливостей виведення гусей, як і у всій домашньої птиці в тому, що розвиток зародка відбувається в яйці. Для розвитку пташеняти яйце має всі необхідні елементи, але для виведення молодняка яйцю потрібно ще і певний режим температури. У такому випадку через певний період з’являється на світ здоровий пташеня. Забезпечити температурний режим може квочка, що передбачено самою природою. А це, на жаль, далеко не ідеальний варіант по ряду причин. Тому, сьогодні досить часто використовують інший спосіб виведення гусенят — інкубатор.

Для інкубації яєць їх збирають в гніздах не менше, ніж два рази протягом доби. Після чого вони повинні поміщатися в чисте і прохолодне приміщення для охолодження. Тривале лежання яєць в гніздах після знесення може привести до втрати їх інкубаційних якостей. Зберігати яйця до приміщення в інкубатор довго теж не можна, так як вони також можуть втратити свої інкубаційні властивості і висновок гусенят не вийде.

Для інкубатора обов’язково вибирають певні яйця. Вони повинні мати правильну форму, не мати тріщин, сколів і шорсткостей, наростів та інших дефектів. Чи не підійдуть для виведення занадто маленькі яйця, так як з них якщо і вилупляться, то занадто маленькі і слабкі гусенята. Їх виростити зазвичай значно складніше, та й нести яйця самка з невеликого яйця буде тільки маленькі.

Перед тим, як закласти в інкубатор яйця, їх все обробляють формальдегідом, а потім додатково опромінюють ультрафіолетом. Середня температура в інкубаторі повинна бути дорівнює 37 градусів Цельсія. Занадто висока температура тривалий період часу негативно позначається на розвитку зародка. Допускається час від часу охолодження яєць, але не надовго. Крім температури в інкубаторі необхідно підтримувати певну вологість повітря, що при закладці гусячих яєць повинна складати приблизно 57-61.

По темi:  Біологія гусей

Відзначено, що з моменту закладки гусячих яєць і через 27 діб і 1 годину гусенята починають прокльовується при дотриманні всіх умов інкубації. Через ще одну добу гусенята починають вилуплюються поступово. На 29 -30 добу гусенята починають вилуплюються масово, а вже до 30-31 діб виводяться всі пташенята, які повинні були вилупитися.

джерело: ooogumat.com.ua

Автор:
Дата:
Из той же категории: (Гуси)

1 коментарий к статье Правила інкубації гусячих яєць

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

14 + 13 =

Сейчас читают:
Top