Породи гусей Ландські
8579 Породи гусей Ландські

Породи гусей Ландські


Породи гусей Ландські

Ландська порода гусей створена у Франції на базі тулузьких для виробництва ної печінки. В нашу країну завезено в 1975 г. Оперення темно-сіре, середньотяжкі тип. Несучість гусок становить 25-30 яєць. При відгодівлі в 10-тижневому віці гусенята важать 4,8-5,0 кг. У відгодованих до 8 кг гусей маса печінки досягає 720 м Висновок гусенят – 45-50%. Збереження молодняку ​​до 9 тижнів – 85%. При схрещуванні ландської з рейнської і угорської породами помісі першого покоління мають живу масу 9,8 кг і масу печінки 700-800 г.

Породи гусей Ландські

Гуси ландської породи, як і всі французи любвіобільни і їх часто використовують для промислового схрещування з гуски легких порід таких, як рейнські, угорські та італійські використовуючи гетерозис, що дозволяє в першому поколінні отримувати до 80 гусенят більш потужних, ніж батьки до 10 кг. Ландської гуси мають жирові мішки, на спині і крилах яскраво виражений малюнок чешучайтості. Ландські гуски не погані квочки, а гуси сміливі і добре охороняють стадо.

Породи гусей Ландські

У відгодованих помісей ландських гусей з рейнськими, при живій масі до 10 кг, маса випікання становить 850 грам або до 9% відсотків від ваги. Ландські мають масивний тулуб, широку голову, товсту, але не довгу шию. Груди широкі і глибокі, ноги середньої довжини. Ландської порода розводиться для відгодівлі на жирну печінку «Фуа-гра» . Жирна печінка -делікатесний високоживильний продукт чудового смаку, з приємним ароматом. З неї готують вишукані та витончені страви. Поряд з хорошими смаковими якостями печінку має лікувальні властивості, так як жир з печінки не містить холестерину. Цей продукт рекомендований для хворих серцево-судинної системи і благотворно впливає на склад крові людини.

Статью нашли по запросам:
  • малюнок гусей
По темi:  Гуси породи Кубанська
Автор:
Дата:
Из той же категории: (Гуси)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

один × 1 =

Сейчас читают:
Top