224 | 0
Раздел: Гуси
Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Порода гусей Рейнська

Порода гусей Рейнська

Рейнські білі гуси завезені з Угорської Народної Республіки в нашу країну в 1969 р Ці гуси створені в Німеччині в околицях Рейну шляхом схрещування місцевих та емденскіх гусей.

У цієї породи колір оперення білий. Голова середніх розмірів; шия середньої довжини; тулуб середньої величини; груди широкі і глибокі. Ноги і дзьоб яскраво-оранжевого забарвлення.

Жива маса гусей становить 6,5-7 кг, гусок — 5,5-6 кг. Несучість дорівнює 45-50 яєць. За два циклу несучості від рейнських можна отримати 65-80 яєць. Висновок гусенят від закладених яєць дорівнює 65-70%. Жива маса гусенят до 60-денного віку досягає 3,7-4 кг, збереження молодняка-94%. Гуски цієї породи насиджують.

Рейнських розводять в Омській, Мінської, Курганській областях, в Алтайському краї, в Дніпропетровській і Черкаській областях та на Далекому Сході.

По темi:  Гуси породи Велика сіра
Раздел: Гуси
Автор:
Дата:

Порода гусей Рейнська

Вы читаете статью Порода гусей Рейнська. Все материалы на сайте OOO Gumat, а также и статья Порода гусей Рейнська - написаны с целью информационного обогащения и мы рады если Вам нравиться наш Журнал.

Отзывы к статье Порода гусей Рейнська