539 | 0
Раздел: Гуси
Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Популярні породи гусей: велика сіра

Популярні породи гусей: велика сіра

Порода великих сірих гусей створювалася завдяки старанням співробітників Українського науково-дослідного інституту і птіцзавода «Арженка», який розташований в Тамбовській області. Для створення цієї породи схрещували гусей роменської і Тулузької породи. Причому вибирали для схрещування тільки кращих особин, які мали відмінну живу масу, а також непогану несучість. Результат вийшов досить непоганим — ця порода відрізняється хорошою масою, а також приносять середнє для гусей кількість яєць за рік.

Читайте также: если во сне вам снится рыба что это значит

Велика сіра порода це гуси, які мають гарну статуру, середню товсту шию, дзьоб короткий і товстий, він має помаранчевий колір. Так як гуси великої породи, на животі є характерні жирні складки. Добре розвинені у гусей і крила, вони досить довгі і потужні. Також добре розвинена спина. Ноги гусей розставлені широко, вони міцні і відрізняються помаранчевим кольором. Порода великі сірі гуси представлена ​​тільки в сірому оперенні, як явно видно з назви породи. Правда, нижня частина тулуба, а часто і груди, відрізняються більш світлим відтінком.

Гуси досягають 7 кілограм в дорослому віці. Гуски важать приблизно 5,5-6,5 кілограм. Це хороші показники ваги, які говорять тільки на користь породи. Несучість у них, як уже було зазначено, середня. У рік вони виводять близько 40 яєць, причому виводимість молодняку ​​досягає лише 60%. Важливо відзначити, що гуски великої сірої породи відрізняються інстинктом до насиджування, тому вони часто самостійно відмінно насиджують свої яйця і ростять молодняк. Але так як несучість не можна віднести до високого рівня, птахівникам доводиться часто підкладати яйця під курей або закладати в інкубатор, щоб не дозволити гуски сідати на яйця, і тим самим не дозволити їм припиняти кладку яєць.

По темi:  Общипування гусей за життя

Гуси цієї породи відмінно пристосовуються до різних умов, вони досить рухливі, можуть до пасовища долати довгі відстані. До водоймищ гуси не вимогливі, набирають вагу дуже добре. Молодняк також дуже добре росте і розвивається.

Великих сірих гусей розводять на сьогоднішній день досить часто, так як вони невибагливі і відрізняються хорошим вагою. Також часто цю породу використовують як батьківську форму для схрещування з іншими породами з метою поліпшення якості породи.

джерело: ooogumat.com.ua

Статью нашли по запросам:
  • Великасира
  • породи великих гусей
  • породи гусей велика сіра
Раздел: Гуси
Автор:
Дата:

Популярні породи гусей: велика сіра

Вы читаете статью Популярні породи гусей: велика сіра. Все материалы на сайте OOO Gumat, а также и статья Популярні породи гусей: велика сіра - написаны с целью информационного обогащения и мы рады если Вам нравиться наш Журнал.

Отзывы к статье Популярні породи гусей: велика сіра