Популярні породи гусей: тулузька
907 Популярні породи гусей: тулузька

Популярні породи гусей: тулузька


Популярні породи гусей: тулузька

Тулузькі гуси почали свою переможну ходу по сільськогосподарських угіддях з Франції. Це прекрасно видно по назві породи. Створювали цю породу завдяки відбору тільки кращих особин гусей Франції і схрещували їх таким чином, щоб в результаті можна було отримати найкращий результат. В цілому, робота була виконана не дарма, так як вдалося створити досить високорентабельну породу, яка і отримала назву тулузские гуси.

Ці гуси відрізняються своїми великими розмірами. Тулуб у них дуже масивне, нерідко можна побачити на животі складку, а під дзьобом невелика кишенька. До двомісячного віку гуси досягають ваги близько 4 кілограм, що чимало для гусей. А в дорослому віці гуси росту до 6-7 кілограм, що дозволяє отримувати відмінне якісне м’ясо в достатній кількості. Крім того, тулузские гуси відомі як прекрасна порода для отримання гусячої печінки. Тулузькі гуси мають сіре оперення, а молодняк відрізняється ніжно-сірим кольором пуху. Пов’язано це з тим, що виводили цю породу з гусей диких, але одомашнених.

До речі, вага печінки при вирощуванні породи досягає 500 грам. Хоча, з іншого боку є і недоліки у птахів цієї породи. Серед таких відзначають той факт, що вони дуже погано пристосовуються до холодів, а також те, що до пасовищного утримання вони звикають з працею. Але птахівники вважають, що при всіх їх позитивних якостях з такими недоліками цілком можна змиритися. Важливо тільки облаштувати хороший і теплий пташник, особливо в регіонах з суворими зимами і уважно ставиться до годування гусей.

Яйцекладка у тулузьких гусей невисока. Всього птиці виводять приблизно не більше 40 яєць за рік. При цьому молодняк висиджується тільки на 60%. Та й як квочок гуски Тулузької породи не підходять, так як у них інстинкт насиджування розвинений дуже погано, а то і зовсім відсутня. Тому найчастіше доводиться підкладати гусячі яйця під курей або індичок для отримання здорового і міцного потомства. А ось росте молодняк добре, швидко міцніє і набирає вагу. Тому сьогодні ці гуси таки затребувані на багатьох присадибних ділянках.

По темi:  Гусятник своїми руками: процес будівництва, облаштування

джерело: ooogumat.com.ua

Автор:
Дата:
Из той же категории: (Гуси)

1 коментарий к статье Популярні породи гусей: тулузька

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

двадцать + 7 =

Сейчас читают:
Top