430 | 0
Раздел: Гуси
Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Популярні породи гусей: італійська біла

Популярні породи гусей: італійська біла

Така порода гусей, як італійська біла свій родовід починає в Італії, як випливає з назви. Італійці вивели цю птицю на початку минулого століття і якийсь період часу розводили її тільки на території своєї країни. З Італії — яскравою і сонячної країни дана порода поступово «кочувала» по країнам, поки, нарешті, її не завезли і в СРСР в 1975 році з Чехословаччини. З тих пір і стали розводити білих італійських гусей на присадибних ділянках. Причому, варто сказати, що розводити в вітчизняних кліматичних умовах дану породу гусей виходило дуже успішно і такий птах особливо не викликала проблем і турбот.

Ці гуси відрізняються чисто білим оперенням, мають невелику і товсту шию, голова у них середніх розмірів, а тулуб невелике і досить компактний. Ноги гусей і дзьоб мають помаранчевий окрас, як і у багатьох інших порід птиці. Ноги міцні, дзьоб досить короткий. В середньому гуски цієї породи досягають маси 5,5-6 кілограм. Гуси ростуть приблизно до 6,5-7 кілограм.

У цієї породи гусей гуски відрізняються хорошою продуктивністю яєць. Вони приносять 40-45 яєць за один цикл, а за два циклу виходить в такому випадку часом до 80 яєць. Яйця середньої величини, а висновок молодняку ​​з них становить приблизно відсотків 65-70%. Ростуть гусенята досить швидко, вже до двох місяців вони досягають часто 4 кілограм живої ваги. Така маса живої ваги дозволяє вже в двомісячному віці готувати гусенят на забій при такій необхідності. Насиджувати гуски збираються різко, цей інстинкт у них добре розвинений.

Така порода, як італійські білі гуси сьогодні дуже цінується в першу чергу за гусячу печінку, маса котрої сягає приблизно близько 7% від маси тіла. Завдяки таким якостям дану породу нерідко схрещують з іншими породами гусей, щоб домогтися більшої маси гусячої печінки. З іншого боку якість гусячого м’яса італійських білих гусей теж досить висока, а маса птиці дозволяє отримати хорошу порцію м’яса. Тому розведення італійських білих гусей сьогодні так популярно в багатьох країнах — особливо в тих, жителі яких цінують гусячу печінку.

По темi:  Як можна відрізнити гусака від гуски: за зовнішнім виглядом, поведінкою

Італійські білі гуси дуже поширені сьогодні в багатьох областях Росії, на Україні, а також в Молдові, Естонії і Латвії.

джерело: ooogumat.com.ua

Статью нашли по запросам:
  • Гусь била италийська
Раздел: Гуси
Автор:
Дата:

Популярні породи гусей: італійська біла

Вы читаете статью Популярні породи гусей: італійська біла. Все материалы на сайте OOO Gumat, а также и статья Популярні породи гусей: італійська біла - написаны с целью информационного обогащения и мы рады если Вам нравиться наш Журнал.

Отзывы к статье Популярні породи гусей: італійська біла