Популярні породи гусей: горьковская
915 Популярні породи гусей: горьковская

Популярні породи гусей: горьковская


Популярні породи гусей: горьковская

Серед популярних порід гусей відзначають таку породу, як гуси горьківські. Їх створюють завдяки схрещуванню місцевих гусей і китайської породи, а потім двопородних гусей додатково схрещували з породами Сонячногірське. Після цього отриманих трехпородних гусей розводили для отримання досить великого птаха з хорошою яйценоскостью, а також з відмінний рівнем виводимості гусенят.

Горьковские гуси переважно мають оперення біле. Є також гуси сизі і сірі. У цієї породи голова має середній розмір, є часто на лобі невелика шишка, а ось тулуб досить довге й широке, можна сказати, що воно трохи піднесено спереду. Піднятий у гусей цієї породи і хвіст. Ноги мають помаранчевий колір.

Гуски горьковской породи досягають близько 6 кілограм живої ваги. Гуси при цьому відрізняються вагою 7-7,5 кілограм. Порода відрізняється непоганою яйценоскостью. В середньому в рік гуска приносить 40-45 яєць. Від всіх закладених яєць молодняк виводиться на 65-70%. Молодняк росте і розвивається досить швидко. Вже у віці двох місяців гусенята мають масу в середньому три кілограми.

В цілому відрізнити гусей горьковской породи від багатьох інших порід не складно, тим більше, що вони досить поширені в країні. Сьогодні птахівники із задоволенням вибирають саме горьковских гусей для розведення, так як розуміють, що це можливість швидко отримати гарну і якісне м’ясо, а також прекрасний, м’який і теплий пух і перо, які дають такі птахи.

Крім стандартних гусей горьковской породи, в країні сьогодні виділяють і обтяжену породу горьковских гусей. У цій лінії гуски досягають ваги 6-8 кілограм, а гуси мають масу 8-10 кілограм. Несучість такого птаха також відзначена на рівні 40-45 яєць. Молодняк обтяженою породи зростає інтенсивніше і активно набирає вагу, тому через два місяці гусенята важать вже близько 4,5 кілограм.

По темi:  Гуси породи Італійська біла

Все гуски і обтяженою і стандартної горьковской породи здатні висиджувати гусенят і вирощувати їх.

В цілому, гуси горьковской породи зустрічаються на багатьох присадибних ділянках. Але найбільше вони поширені в таких регіонах країни, як Липецька області, Нижегородська область, Кіровська область. Часто вирощують горьковских гусей і жителі України, Бурятії і Чувашії.

джерело: ooogumat.com.ua

Автор:
Дата:
Из той же категории: (Гуси)

1 коментарий к статье Популярні породи гусей: горьковская

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

6 − четыре =

Сейчас читают:
Top