309 | 1
Раздел: Гуси
Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Переваги розведення гусей

Переваги розведення гусей

Свійську птицю, в тому числі і гусей, вигідно розводити в домашньому господарстві. Гуси є не надто вибагливою в плані харчування та догляду птахом, але при цьому їх можна назвати відмінною підмогою в питаннях забезпечення сім’ї продуктами харчування. Також гуси це хороше джерело відмінного пера і пуху, який так цінується сьогодні на ринку.

Читайте также : если во сне снится ребёнок к чему сон

М’ясо гусей це поживна і цінне м’ясо, яке має хороші смакові якості. Є породи гусей, завдяки розведенню яких птахівники отримують достатньо велику кількість м’яса так як птах має відмінну живу масу. Так що крім того, що продуктом можна забезпечити свою сім’ю, надлишок м’яса можна продавати і отримувати таким чином певний прибуток. І це при тому, що витрати на розведення гусей багато фахівців птахівники називають не дуже великими, особливо при порівнянні з іншими господарствами. Птах не вимагає особливих умов утримання, не потребує великої кількості їжі, оскільки значну частину харчування вона отримує під час перебування на пасовищі.

Ще одна перевага розведення гусей, це можливість отримувати гусячу печінку. Багато породи дозволяють отримати близько півкілограма печінки з одного птаха. Цей продукт високо цінуватися на ринку, тому сім’я птахівників не тільки отримують можливість мати на столі смачний делікатес, а й також вони виграють від продажу печінки. Якісні продукти на сучасному ринку завжди мають високу ціну, а печінку домашніх гусей коштує досить дорого.

Серед переваг розведення гусей не можна не відзначити їх перо. Гусяче перо завжди цінувалося завдяки своїм властивостям добре зберігати тепло, м’якості і щільності при цьому. Тому багато птахівників розводять гусей не тільки заради м’яса, а й для отримання відмінного якісного пуху. Причому, забезпечити пухом, як і м’ясом птиці, можна не тільки свою сім’ю, а й виставляти його на продаж. Це теж буде дуже значна стаття доходів в сімейному бюджеті, так як гусячий пух цінувався достатньо високо в усі часи.

По темi:  Гуси породи Джавахетського

Це основні переваги розведення гусей. Люди в усі часи намагалися заводити домашню птицю, серед якої нерідко вибирали саме різні породи гусей. Адже крім перерахованих переваг цього птаха можна назвати невибагливої, здоровою і прибутковою.

джерело: ooogumat.com.ua

Раздел: Гуси
Автор:
Дата:

Переваги розведення гусей

Вы читаете статью Переваги розведення гусей. Все материалы на сайте OOO Gumat, а также и статья Переваги розведення гусей - написаны с целью информационного обогащения и мы рады если Вам нравиться наш Журнал.

Отзывы к статье Переваги розведення гусей