311 | 1
Раздел: Гуси
Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Особливості годування гусей

Особливості годування гусей

Для того, щоб організм гусей і гусенят нормально працював, птиця повинна постійно отримувати необхідну кількість вітамінів і поживних речовин. Крім того, гуси вимагають щоденного отримання певної кількості води і кисню, так як тільки це сприяє засвоєнню нормальної кількості поживних речовин.

Гусенят потрібно годувати відразу ж після того, як вони обсихають. Також з цього моменту вони повинні отримувати достатньо води. Якщо корм і вода будуть молодняку ​​подані практично відразу і в правильній пропорції, це дозволить їм розвиватися і рости значно швидше.
У воду гусенята перші дні можна трохи додавати вітамін С, а з 10 дня життя можна трохи додавати марганцевокислий калій для профілактики. Годівниці гусенят повинні бути облаштовані таким чином, щоб в них постійно зберігався достатній рівень води не тільки для пиття, але і з метою молодий птиці промити дзьоб і носоглотку.

Годувати молодняк важливо через кожні кілька годин перші дні з моменту народження. Зазвичай птахівники молодняк годують звареними круто яйцями, перемішані з вівсяної крупою або ячменем або пшеницею. Також в корм додають нарубану дрібно зелень. Годівниці при це для гусенят повинні бути невеликими, неглибоким і зручними.

Вже на п’ятому-сьомому році життя птицю виводять на пасовище, так як трава і зелень становить у гусей основну частину раціону. З 15 дня гусенята також вчаться і водного вигулу. З моменту початку вигулів кількість корму в пташнику поступово трохи скорочують.

Доросла птиця більшу частину дня проводить на пасовище, тому дуже багато поживних речовин вона отримує саме зі свіжої зелені, якою живиться в певному порядку переваг. Також під пасовища обов’язково повинен розташовуватися хоч невелика водойма, так як більшість порід гусей вимагають значної кількості води. Є тільки кілька порід птиці, які абсолютно не залежать від наявності водойми і мають відмінну витримку для подорожі на далеко розташоване пасовище.

По темi:  Біологія гусей

Доросла птиця комбікорм отримує зазвичай кілька разів в день — вранці і ввечері. Птахівники повинні уважно стежити за тим, щоб в комбікорм були підмішані необхідні гусям поживні речовини, вітаміни і мікроелементи. Це дозволить птахові рости і розвиватися відмінно, впевнено набирати вагу.

джерело: ooogumat.com.ua

Раздел: Гуси
Автор:
Дата:

Особливості годування гусей

Вы читаете статью Особливості годування гусей. Все материалы на сайте OOO Gumat, а также и статья Особливості годування гусей - написаны с целью информационного обогащения и мы рады если Вам нравиться наш Журнал.

Отзывы к статье Особливості годування гусей