305 | 1
Раздел: Гуси
Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Основні породи гусей

Основні породи гусей

Гуси давно мають велике значення в присадибному господарстві. Їх розводять у зв’язку з відмінними смаковими якостями м’яса, завдяки можливості отримувати відмінну гусячу печінку. Всі породи гусей вважаються м’ясними, але виділяють серед них гусей більш важких і легких.

Порода гусей холмогорская це вітчизняна порода гусей, яких кілька десятиліть тому вивели завдяки схрещуванню великих китайських і звичайних білих. В результаті отримали дуже міцних, великих і витривалих гусей. Забарвлення їх може бути або сірим, або білим. Гуски цієї породи досягають маси близько 7 кілограм, а гуси можуть рости до 9-10 кілограм. При цьому несучість породи відзначена на рівні 30-40 яєць на рік. Яйця досить великі, як і самі гуси.

Великі сірі гуси теж належать до великих порода. Вони відрізняються великою головою з коротким дзьобом, мають середню і часто товсту шию, на голові у багатьох гусей є невеликий чубчик. Тулуб у таких гусей теж глибоке і широке, можна відзначити і жирові складки на животі. Такі гуси відрізняються витривалістю, рухливістю, незважаючи на досить велику вагу. Гуски досягають маси 5-6 кілограм, а гуси можуть рости до 7 кілограм живої ваги. Несучість і в середньому 35 яєць на рік.

Китайські гуси відносять вже до легким породам. Але при цьому вони вважаються однією з найбільш яйценоских порід гусей. Крім того, виводимість молодняку ​​не менше 75%, що для гусей досить багато. Тому таку породу дуже часто використовують для схрещування і отримання інших порід гусей з хорошою яйценоскостью і з хорошим відсотком виживання молодняка.

Роменські гуси були виведені на Україні. Це гуси невеликих розмірів, вони можуть бути трьох варіантів забарвлень. Маса гусок даної породи досягає приблизно 4,7-5,7 кг. Гуси можуть рости до 5,5-6,5 кг. Порода відрізняється невисокою яйценоскостью, тільки 20-30 яєць. Але виводимість молодняку ​​відзначена на рівні 70-75%, що немало. Крім того, гуски цієї породи вважаються відмінними квочка.

По темi:  Популярні породи гусей: тулузька

джерело: ooogumat.com.ua

Раздел: Гуси
Автор:
Дата:

Основні породи гусей

Вы читаете статью Основні породи гусей. Все материалы на сайте OOO Gumat, а также и статья Основні породи гусей - написаны с целью информационного обогащения и мы рады если Вам нравиться наш Журнал.

Отзывы к статье Основні породи гусей