Общипування гусей за життя
839 Общипування гусей за життя

Общипування гусей за життя


Общипування гусей за життя

Перо і пух гусей дуже цінується. Багато птахівники саме в зв’язку з цією можливістю розводять гусей. Воно відрізняється легкістю, м’якістю, але при цьому є дуже щільним і теплим. І найголовніше, що гуси перо і пух можуть давати при житті. І обскубування жодним чином не впливає негативно на подальший ріст і розвиток гусей, а також не позначається на появі нового оперення. Головне -виконати процедуру правильно.

Перед тим, як приступити до общипування птиці, птахівники дають їм відмінно покупатися. Добре, якщо поблизу є водойма, в якому гуси можуть плавати в своє задоволення. В іншому випадку потрібно забезпечити в пташнику якийсь резервуар з водою, придатний для купання, а не тільки для пиття. Попередньо потрібно перевірити, наскільки розвинене перо у гусей. Для цього у деяких особин пробують вискубати кілька пір’я. Якщо вищипується воно досить легко, має чистий білий колір, сухий очин, значить розвинене вже добре. Вискубувати недостиглі пір’я не потрібно, так як цінності вони не представляють, і це доставляє птахові багато занепокоєння. А ось процес общіпування пір’я достиглих гусям занепокоєння не доставляє.

У день, коли буде проводитися обскубування, гусей не годують, а ось води їм надають в достатній кількості. Перед тим, як приступити до общипування, вибирають тільки здорову і міцну птицю. Для хворих і слабких гусей Ощипко необхідно перенести до того моменту, як птах не поправитися. Проводиться обскубування пір’я тільки в чистому і сухому приміщенні. У багатьох випадках для цього може підійти пташник.

З птиці общипують дрібне перо, а також трохи пуху. Але пух знімають не весь, а лише розріджують його до того рівня, щоб на птахові не було зовсім оголених місць. Чи не знімають пір’я з крил, стегна і шиї, хвоста і зоба. Ці пір’я цінності не несуть і наявність їх тільки зіпсує якість всього гусячого пуху.

По темi:  Гуси породи Адлерські

Після Ощипко для гусей немає необхідності створювати певні умови утримання, харчування. А ось після Ощипко молодняку ​​близько тижня його найкраще містити в теплому приміщенні. Перші кілька днів гуси можуть вести себе після Ощипко кілька неспокійно, але вже через два дні їх поведінку нормалізується. Через місяць відрізнити неощіпанную птицю від ощіпанним складно. А через півтора місяця у гусей оперення відновлюється повністю.

Автор:
Дата:
Из той же категории: (Гуси)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

двенадцать − восемь =

Сейчас читают:
Top