149 | 0
Раздел: Гуси
Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Гуси породи Володимирська глиниста

Гуси породи Володимирська глиниста

Володимирські Глинисті були виведені у Володимирській області, на птахофабриці «Піонер», шляхом відтворювального схрещування білих холмогорских і Тулузских гусей. Володимирські гуси мають «глинисте» забарвлення пір’я, саме через це так назвали цю породу.

Читайте также: Обзор автомобиля Skoda Fabia 2018 — 2019

При схрещуванні холмогорских і Тулузских серед помісей відбулося розщеплення за забарвленням оперення. При відборі для схрещування, відбирали гусей за відповідною забарвленням оперення, високої масі, витривалості, а так само по хорошим якостям відтворення.

Робота при формуванні породи Володимирських, велася в напрямку підвищення несучості, заплідненості яєць, поліпшення м’ясних якостей і консолідації за забарвленням оперення. Володимирські, відрізняється гарною якістю м’яса. На превеликий жаль через найтяжчого для вітчизняного гусеводства пострадянського періоду, Володимирські гуси, довгий час не могли похвалитися широким поширенням, проте останнім часом популярність Володимирських почала відроджуватися і тепер їх нерідко можна зустріти на домашніх подвір’ях цінителів цієї, не заслужено призабутої прекрасної породи, яку ми називаємо Володимирські Глинисті.

Чим же відрізняються Володимирські

По-перше Володимирські, це досить великий птах, адже в предках у них такі важковаговики як Холмогори і Тулузи. У Володимирських, дуже компактне подовжені, але в той же час міцна статура. По-друге, як писалося раніше у них дуже красива, глиниста забарвлення пір’я. Це основні відмінності Володимирських. Так само кілька слів хотілося б сказати про особливості цих птахів. Груди у Володимирських гусей широка округла, шия не дуже довга, проте не дуже коротка і порівняно товста, невелика округла голова. На животі, Володимирські Глинисті гуси мають одну або дві шкірних складки.

Володимирські відносяться до середньотяжкого типу, вони досить великі, середня маса гусей досягає — 7,5-9 кг, а гусок — 6-7,2 кг. Характерна особливість Володимирських, це висока несучість молодих гусок, за перший рік. Несучість гусок в середньому за рік становить — 35-45 яєць. Яйця досить великі, їх вага становить — 190-200 гр. Виводимість гусенят з яєць не дуже велика, всього — 50-55%, проте виживання на висоті і може досягати майже — 100%. До 2-х місяців середня вага молодняка Володимирських гусей може досягати — 4 кг. Володимирські гуски, це неперевершені, прекрасні квочки.

По темi:  Як можна відрізнити гусака від гуски: за зовнішнім виглядом, поведінкою

Володимирські глинисті гуси відносяться до досить витривалим і невибагливим породам, до того ж ще і продуктивним. Вони дають дуже якісних пух і м’ясо чудової якості. За живою масою, несучості і виводимості гусенят Володимирські перевершують холмогорских.

Сьогодні, Володимирські гуси представляють величезну цінність у птахівників, так як у них прекрасний генофонд. Зараз цей генофонд використовується для виведення нових порід. Володимирські поширена у Володимирській і прилеглих до неї областях.

Раздел: Гуси
Автор:
Дата:

Гуси породи Володимирська глиниста

Вы читаете статью Гуси породи Володимирська глиниста. Все материалы на сайте OOO Gumat, а также и статья Гуси породи Володимирська глиниста - написаны с целью информационного обогащения и мы рады если Вам нравиться наш Журнал.

Отзывы к статье Гуси породи Володимирська глиниста