143 | 0
Раздел: Гуси
Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Гуси породи Угорська біла

Гуси породи Угорська біла

Угорські білі гуси, були завезені в нашу країну в 1989 році з Угорщини. Порода Угорських гусей, походить від місцевих, яких схрещували з померанський і емденскіх гусьми, потім розмножували «в собі».

Читайте также: Спагетті болоньєзе

Оперення у Угорських гусей біле, голова середніх розмірів, шия коротка, тулуб широкий, компактне, груди у Угорських широка і глибока, ноги масивні короткі, забарвлення ніг і дзьоба помаранчевий.

Жива маса Угорських гусей — 7 кг, гусок — 5,5-6,0 кг. Несучість Угорських гусок досягає — 40-42 яйця, вивід молодняку ​​- 65-70%. Молодняк Угорських в 56-денному віці важить — 4,2 кг, в 70-денному — 4,8 кг.

Порода Угорська вважається універсальною, її з успіхом можна розводити для виробництва м’яса, печінки після спеціального відгодівлі, отримання перопухового сировини і для вичинки пухових шкурок. Вихід перопухового сировини за одне общипування Угорського гусака, становить — 100-110 гр., З однієї голови, в якому вміст пуху досягає — 32-35%. При примусовому відгодівлі Угорських на жирну печінку маса її досягає -450 м Для виробництва жирної печінки краще відгодовувати гібридів, отриманих від схрещування Угорських білих гусок з гусаками ландської породи. Маса жирної печінки відгодованих гібридів в середньому становить -550 г і більше.

Білі Угорські, характеризуються хорошими відгодівельними якостями і максимально використовує пасовищний корм.

В умовах нашої країни продуктивність білої Угорської породи становить: несучість — 35-37 яєць, маса яйця — 147-149 г, заплідненість яєць — 87-89%, висновок гусенят — 71%, збереження дорослого поголів’я — 97%. Основне поголів’я Білих Угорських гусей (близько 10 тисяч дорослого поголів’я) зосереджено в нашій країні в республіці Башкортостан на птаху фабриці «Башкирська».

По темi:  Чим можна годувати гусей в домашніх умовах, раціон і норми в літній і зимовий періоди
Статью нашли по запросам:
  • Гусі біла пухова
  • Гуси породы Уральская белая и их фотографии
  • сортові гуси
Раздел: Гуси
Автор:
Дата:

Гуси породи Угорська біла

Вы читаете статью Гуси породи Угорська біла. Все материалы на сайте OOO Gumat, а также и статья Гуси породи Угорська біла - написаны с целью информационного обогащения и мы рады если Вам нравиться наш Журнал.

Отзывы к статье Гуси породи Угорська біла