231 | 0
Раздел: Гуси
Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Гуси породи Краснозьорська

Гуси породи Краснозьорська

Краснозьорські гуси були виведені в 2003 р на південному заході Новосибірської області, в смт. Краснозьорськ, на найбільшому спеціалізованому гусеводческой підприємстві ВАТ «НПХ« Краснозьорське», з метою отримання породи гусей пристосованих для зростання і розведення в кліматичних умовах суворого клімату Сибіру. В результаті багаторічної селекційної роботи шляхом відтворювального схрещування Ліндовскіх з китайськими гусьми, а також з Італійськими та місцевими білими гусьми були отримані генотипи, що дозволяють за продуктивний сезон отримувати по 38 гусенят від однієї гуски при виведенні на рівні 75%.

Читайте также: Сумчане провели Шевченковский флешмоб (Фото+видео)

За живою масою, несучості і життєздатності Краснозьорські, перевершують гусей вихідних порід більш ніж на 10%.

Жива маса Краснозьорських гусей становить — 6 кг, а гусок в середньому -5 кг., Але буває що вага Краснозьорських, досягає і — 11 кг. Несучість за один цикл яйцекладки — 48-52 яйця масою — 160-180гр. кожне. Використання яєць на інкубацію досягає — 98,8%, висновок гусенят — 75%, збереження молодняку ​​- до 97%. Заплідненість яєць знаходиться на рівні — 92-95%. При ощипки Краснозьорських гусей, вихід пера становить близько — 260 г і пуху — 75 м

Краснозьорські Гусята відрізняються високою швидкістю росту і життєздатністю, добре використовують природні пасовища і водні вигули. Жива маса їх в 60-70-денному віці досягає — 4кг при витраті корму — 3,0-3,5кг. на — 1кг. приросту живої маси і збереження молодняка — 98%. М’ясо цих гусенят відрізняється високими смаковими якостями, тушка має гарний товарний вигляд. До року Краснозьорські Гусята набувають форму і вагу дорослої птиці (буває до 11 кг).

Краснозьорські гуси мають міцну конституцію. Голова у Краснозьорських, середніх розмірів з невеликою «шишкою» на лобі; очі птиці темно-коричневі; помаранчевий, прямий дзьоб; шия вигнута і досить довга; м’язиста опукла груди; крила щільно притискаються до тіла; хвіст невеликий, трохи піднятий вгору, ноги широко розставлені, середньої довжини ,. помаранчеві. Оперення птиці густе, пух білий. Завдяки цим зовнішнім даними (білий окрас і довга шия), Краснозерского порода включає в себе лебединий екстер’єр.

По темi:  Правила інкубації гусячих яєць

Краснозьорські, мають високі показники зростання, розвитку і продуктивності: по життєздатності, живою масою, несучості порода перевершує вихідні дані цієї породної групи. Головним достоїнством Краснозьорських є витривалість в суворих кліматичних умовах і сильній спеці.

Раздел: Гуси
Автор:
Дата:

Гуси породи Краснозьорська

Вы читаете статью Гуси породи Краснозьорська. Все материалы на сайте OOO Gumat, а также и статья Гуси породи Краснозьорська - написаны с целью информационного обогащения и мы рады если Вам нравиться наш Журнал.

Отзывы к статье Гуси породи Краснозьорська