Гуси породи Краснозьорська
8504 Гуси породи Краснозьорська

Гуси породи Краснозьорська


Гуси породи Краснозьорська

Краснозьорські гуси були виведені в 2003 р на південному заході Новосибірської області, в смт. Краснозьорськ, на найбільшому спеціалізованому гусеводческой підприємстві ВАТ «НПХ« Краснозьорське», з метою отримання породи гусей пристосованих для зростання і розведення в кліматичних умовах суворого клімату Сибіру. В результаті багаторічної селекційної роботи шляхом відтворювального схрещування Ліндовскіх з китайськими гусьми, а також з Італійськими та місцевими білими гусьми були отримані генотипи, що дозволяють за продуктивний сезон отримувати по 38 гусенят від однієї гуски при виведенні на рівні 75%.

Читайте также: Сумчане провели Шевченковский флешмоб (Фото+видео)

За живою масою, несучості і життєздатності Краснозьорські, перевершують гусей вихідних порід більш ніж на 10%.

Жива маса Краснозьорських гусей становить – 6 кг, а гусок в середньому -5 кг., Але буває що вага Краснозьорських, досягає і – 11 кг. Несучість за один цикл яйцекладки – 48-52 яйця масою – 160-180гр. кожне. Використання яєць на інкубацію досягає – 98,8%, висновок гусенят – 75%, збереження молодняку ​​- до 97%. Заплідненість яєць знаходиться на рівні – 92-95%. При ощипки Краснозьорських гусей, вихід пера становить близько – 260 г і пуху – 75 м

Гуси породи Краснозьорська

Краснозьорські Гусята відрізняються високою швидкістю росту і життєздатністю, добре використовують природні пасовища і водні вигули. Жива маса їх в 60-70-денному віці досягає – 4кг при витраті корму – 3,0-3,5кг. на – 1кг. приросту живої маси і збереження молодняка – 98%. М’ясо цих гусенят відрізняється високими смаковими якостями, тушка має гарний товарний вигляд. До року Краснозьорські Гусята набувають форму і вагу дорослої птиці (буває до 11 кг).

Краснозьорські гуси мають міцну конституцію. Голова у Краснозьорських, середніх розмірів з невеликою “шишкою” на лобі; очі птиці темно-коричневі; помаранчевий, прямий дзьоб; шия вигнута і досить довга; м’язиста опукла груди; крила щільно притискаються до тіла; хвіст невеликий, трохи піднятий вгору, ноги широко розставлені, середньої довжини ,. помаранчеві. Оперення птиці густе, пух білий. Завдяки цим зовнішнім даними (білий окрас і довга шия), Краснозерского порода включає в себе лебединий екстер’єр.

По темi:  Чим можна годувати гусей в домашніх умовах, раціон і норми в літній і зимовий періоди

Краснозьорські, мають високі показники зростання, розвитку і продуктивності: по життєздатності, живою масою, несучості порода перевершує вихідні дані цієї породної групи. Головним достоїнством Краснозьорських є витривалість в суворих кліматичних умовах і сильній спеці.

Автор:
Дата:
Из той же категории: (Гуси)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

пять × 4 =

Сейчас читают:
Top