Гуси породи Китайська біла
8496 Гуси породи Китайська біла

Гуси породи Китайська біла


Гуси породи Китайська біла

Китайські Білі, беруть своє походження від одомашненої дикого гусака Сухоноса або по іншому дикого шишкуватими Китайського гусака з деяким участю диких Сірих і Індійських. Одомашнювати китайські гуси, по-видимому, в Північному Китаї, Сибіру, ​​Японії, звідки поширилися в інші країни, зокрема в Європейські країни і Росію. Білі Китайські, вже тривалий час розводяться в Україні і набули широкого поширення, по всій видимості, це найстаріша з культурних порід гусей, що розводяться на просторах колишнього Радянського Союзу.

Читайте также: Мобильный измеритель уровня топлива FZ-500.

Китайські Білі, різко відрізняються від європейських порід довгою лебедінообразной шиєю і великою шишкою на лобі біля основи дзьоба. За забарвленням оперення Китайських, розрізняють два різновиди – Білі Китайські і Сірі Китайські гуси. У Білих Китайських дзьоб, шишка, плесна і лапи помаранчеві.

Гуси породи Китайська біла

Екстер’єр Білих китайських, подібний до Китайському сірому гусака. Білі Китайські мають високу пристосовність до різних умов годівлі та утримання, а також виділяються хорошою плодючістю.

Жива маса

Китайські Білі гуси, це легкий тип гусей. Китайські порівняно дрібні, це їх основний недолік в порівнянні з іншими породами. Жива маса Китайських Білих гусей знаходиться в межах – 5,5 кг, гусок в районі – 4,0 кг. Жива маса гусенят у 9-тижневому віці дорівнює приблизно – 3.0 кг. Статева зрілість у гусок настає в 270-денному віці, яйцекладка часто настає в грудні і триває 180 днів. Китайські Білі, мають високі відтворювальні якостями, за період яйцекладки вони зносять – 60-70 яєць, масою – 140-160 м рекордсменки зносять і по – 100 яєць, при цьому запліднені яєць знаходиться в межах – 60-80%, а висновок гусенят – 70-80%. Збереження молодняку ​​до 9 тижнів – 99%. М’ясні якості Китайських гусей, досить високі. Як правило, у цієї породи досить смачне м’ясо. Китайські відрізняються рухливістю і часто агресивністю.

По темi:  Коли гуси сідають на яйця і скільки днів висиджують, особливості насиджування

Гуси породи Китайська біла

У нашій країні гуси Китайської породи і їх помісі поширені повсюдно. Китайські скоростиглі, мають високу життєздатність, а яйця, мають гарні інкубаційними якостями. За несучості Китайські гуси займають одне з перших місць серед інших порід. Високі показники по несучості і інкубаційним якостям яєць сприяли поширенню Китайських в багатьох країнах. Завдяки цим якостям китайські широко використовувалися при виведенні нових порід, таких як Холмогорський гуси, Ліндовскіе, Кубанські і Переяславські гуси та інших.

Гуси породи Китайська біла

При чистопородному розведенні Китайських, одержувані м’ясні якості досить низькі, тоді як у помісей, отриманих від схрещування гусок Китайської породи з гусаками інших порід, у помісей підвищуються жива маса, м’ясні якості і особливо несучість.

Китайських гусей розводять в присадибних господарствах і зберігають як генетичний резерв в наукових установах.

Автор:
Дата:
Из той же категории: (Гуси)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

одиннадцать − десять =

Сейчас читают:
Top