162 | 0
Раздел: Гуси
Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Гуси породи Китайська біла

Гуси породи Китайська біла

Китайські Білі, беруть своє походження від одомашненої дикого гусака Сухоноса або по іншому дикого шишкуватими Китайського гусака з деяким участю диких Сірих і Індійських. Одомашнювати китайські гуси, по-видимому, в Північному Китаї, Сибіру, ​​Японії, звідки поширилися в інші країни, зокрема в Європейські країни і Росію. Білі Китайські, вже тривалий час розводяться в Україні і набули широкого поширення, по всій видимості, це найстаріша з культурних порід гусей, що розводяться на просторах колишнього Радянського Союзу.

Читайте также: Мобильный измеритель уровня топлива FZ-500.

Китайські Білі, різко відрізняються від європейських порід довгою лебедінообразной шиєю і великою шишкою на лобі біля основи дзьоба. За забарвленням оперення Китайських, розрізняють два різновиди — Білі Китайські і Сірі Китайські гуси. У Білих Китайських дзьоб, шишка, плесна і лапи помаранчеві.

Екстер’єр Білих китайських, подібний до Китайському сірому гусака. Білі Китайські мають високу пристосовність до різних умов годівлі та утримання, а також виділяються хорошою плодючістю.

Жива маса

Китайські Білі гуси, це легкий тип гусей. Китайські порівняно дрібні, це їх основний недолік в порівнянні з іншими породами. Жива маса Китайських Білих гусей знаходиться в межах — 5,5 кг, гусок в районі — 4,0 кг. Жива маса гусенят у 9-тижневому віці дорівнює приблизно — 3.0 кг. Статева зрілість у гусок настає в 270-денному віці, яйцекладка часто настає в грудні і триває 180 днів. Китайські Білі, мають високі відтворювальні якостями, за період яйцекладки вони зносять — 60-70 яєць, масою — 140-160 м рекордсменки зносять і по — 100 яєць, при цьому запліднені яєць знаходиться в межах — 60-80%, а висновок гусенят — 70-80%. Збереження молодняку ​​до 9 тижнів — 99%. М’ясні якості Китайських гусей, досить високі. Як правило, у цієї породи досить смачне м’ясо. Китайські відрізняються рухливістю і часто агресивністю.

По темi:  Способи розведення гусей

У нашій країні гуси Китайської породи і їх помісі поширені повсюдно. Китайські скоростиглі, мають високу життєздатність, а яйця, мають гарні інкубаційними якостями. За несучості Китайські гуси займають одне з перших місць серед інших порід. Високі показники по несучості і інкубаційним якостям яєць сприяли поширенню Китайських в багатьох країнах. Завдяки цим якостям китайські широко використовувалися при виведенні нових порід, таких як Холмогорський гуси, Ліндовскіе, Кубанські і Переяславські гуси та інших.

При чистопородному розведенні Китайських, одержувані м’ясні якості досить низькі, тоді як у помісей, отриманих від схрещування гусок Китайської породи з гусаками інших порід, у помісей підвищуються жива маса, м’ясні якості і особливо несучість.

Китайських гусей розводять в присадибних господарствах і зберігають як генетичний резерв в наукових установах.

Раздел: Гуси
Автор:
Дата:

Гуси породи Китайська біла

Вы читаете статью Гуси породи Китайська біла. Все материалы на сайте OOO Gumat, а также и статья Гуси породи Китайська біла - написаны с целью информационного обогащения и мы рады если Вам нравиться наш Журнал.

Отзывы к статье Гуси породи Китайська біла