Гуси породи Італійська біла
8484 Гуси породи Італійська біла

Гуси породи Італійська біла


Гуси породи Італійська біла

Італійські, не дивлячись на те що були виведені ще на початку минулого століття, стали відома світові зовсім недавно. Італійські гуси були виведені на просторах Італії. На самому початку своєї історії виникнення, гуси Італійської породи, розлучалася тільки в межах Апенинского півострова.

Читайте также: Карина Мишулина готовится к новому суду с Тимуром Еремеевым

Італійські стали настільки популярними на своїй батьківщині, що численні туристи і просто люди відвідують Італію, починали брати Італійських гусей з собою і поширювати її по своїх країнах. У перші кілька десятків років цих птахів можна було знайти тільки в сусідніх країнах Італії. У 1975 році Італійські білі гуси потрапили в СРСР з Чехословаччини. Саме з цього часу у всіх куточках землі стали розводити Італійську породу гусей, на присадибних ділянках, як одну з найцінніших. Незважаючи на те, що Італійські гуси були виведені в сонячній Італії, вони досить легко переносили суворий російський клімат. Особливих проблем і турбот з вмістом Італійських гусей не виникало.

У Італійських гусей, дуже хороші відтворювальні якості: статева зрілість Італійських гусей, настає в 240 днів, несучість гусок становить 45 – 50 яєць, а при другій осінньої кладці до 90 яєць і раннє дозрівання дозволяє їх довести до статевої зрілості до наступного сезону або до вибою по весни, чого не скажеш про інших гусей м’ясо яких пропадає з прилавків після різдва. Маса яйця Італійських гусей становить – 165 гр, оплодотворенность становить близько 90%, з 70% яєць можна вивести відмінний молодняк.

Гуси породи Італійська біла

Догляд за гусенятами

Догляд за гусенятами досить-таки простий. Маленькі пташенята відмінно ростуть, вони в буквальному сенсі слова набирають вагу не по днях, а по годинах, тим самим вже до двох місяців ці гусенята будуть досягати приблизно 4 кілограми живої ваги. Якщо виникає необхідність підготувати їх до забою, то здійснити це можна вже саме до двох місяців, так як з кожного можна отримати кілька кілограм відмінного м’яса. Про чудовому італійському ном м’ясі навіть не варто говорити, тому, як це перевага просто неможливо описати словами, краще за все один раз спробувати його на смак. Італійська порода гусей, через невеликий, але щільною тушки добре йде на копчення і в’ялення гусей.

По темi:  Популярні породи гусей: італійська біла

Італійських гусей також вирощують на жирну печінку, яка становить до 7% від ваги гусака. Серед гурманів високо цінується саме цей гусячий орган. Природно, що розмір печінки у них дуже значний, не кажучи вже і про смак. Саме таку перевагу породи зробило її такою популярною. Знаменитий гусячий паштет робиться з печінки саме цієї породи. Завдяки такому великому асортименту позитивних якостей цих птахів, гусей систематично схрещували з іншими різними породами.

При спарюванні Італійських гусок з гусаками великих порід отримують великих бройлерних гусей на м’ясо, але з огляду на, що великі дають менше яєць, то вирощування гусей бройлерів приносить додатковий дохід, але ці гуси потім не дають стабільне потомство як і бройлери інших птахів!

Гуси породи Італійська біла

М’ясні якості

Італійські гуси володіють хорошими м’ясними якостями і тушки товарним виглядом. Дорослі Італійські білий, в середньому важать, гуси від – 6 до 7 кг., Гуски трохи менше, максимум – 6 кг. Річний вихід пуху становить – 100 грам, а пера -200 грам при прижиттєвому общипування. Гуси можуть обходиться при утриманні без водойм і неболшіе вага забезпечує хороше спаровування без водойми.

Зазвичай Білі Італійські гуси також відрізняються своїм розвиненим інстинктом насиджування яєць. У Італійських гусей прекрасно розвинене почуття материнства, тому більшість гусок після завершення циклу яйцекладки, обов’язково сідає висаджувати своє потомство. Гусей цієї породи відрізняє тривалий термін господарського використання більш 5 років.

Гуси Італійської породи відрізняються білосніжним забарвленням, завдяки своєму оперення. Вони мають невелику, але товсту шию, середніх розмірів очі, досить компактне і невелике тулуб. Як і у багатьох гусей у цієї породи ноги також мають яскравий помаранчевий окрас, але у італійських гусей на рідкість дуже міцні ноги, зате дзьоб досить короткий.

По темi:  Порода гусей Рейнська

У будь-якому випадку Італійська порода гусей виглядає дуже граціозно, Італійські гуси, фотографії яких можна зустріти в будь-якому господарському журналі або в інтернеті, не залишать байдужим жодного любителя-гусеводов.

При роздільному змісті і при підрощування Італійська порода гусей, завжди проживає окремо від інших порід гусей і на пасовищах не змішується і завжди може за себе постояти.

Статью нашли по запросам:
  • Куплю гусей живою вагою
Автор:
Дата:
Из той же категории: (Гуси)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

19 − 19 =

Сейчас читают:
Top