146 | 0
Раздел: Гуси
Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Гуси породи Губернаторська

Гуси породи Губернаторська

Губернаторська порода гусей виведена в 2011 році фахівцями племінного заводу «Махалов» у творчій співдружності з ученими ГНУ ВНИТИ птахівництва і КГСХД ім. Т.С. Мальцева. Селекція губернаторських гусей велася протягом 11 років.

Читайте также: Курячий суп з рисово-сирними галушками

Нова порода гусей Губернаторська, отримана в результаті складного відтворювального схрещування місцевої Шадринский породи гусей і Італійської породи гусей з наступною тривалою цілеспрямованої селекцією птиці по продуктивності і життєздатності. Виведені Губернаторські характеризуються спільністю походження, тривалим розведенням «в собі». Губернаторські гуси відрізняються від інших порід характерною лише для них колорсексних забарвленням пуху добового гусеня і пера подрощенного молодняка.

У виведених губернаторських гусей статура компактне, голова невелика, подовжена, відсутня шишка на лобі, шия середніх розмірів, груди широкі глибока, ноги і дзьоб оранжеві, пух характеризується розгалуженою структурою аналогічно Шадринського гусям, що забезпечує його більш високі теплоізоляційні якості.

Жива маса в 9 тижнів губернаторських гусей утяжеленного типу становить: гуси — 4,35 кг; гуски — 4,00 кг. Витрата корму на 1 кг приросту живої маси -2,75 кг. Несучість у губернаторських гусей, на несучку за періоду яйцекладки — 46 яєць.

Губернаторські поєднують в собі такі господарсько-корисні ознаки: у губернаторських гусей — висока продуктивність, як яєчна, так і м’ясна, — високе збереження молодняку ​​- 94-96%, і дорослого поголів’я — 96-97%. Губернаторським гусям властива — висока швидкість росту молодняку ​​в ранньому віці, хороша оплата корму продукцією, аутосексною (поділ по підлозі гусенят в добовому віці за зовнішнім виглядом). Губернаторські гуси мають полігамність, тобто, Губернаторські гуси не формують свою перевагу тільки до однієї гуски, що дозволяє збільшити оплодотворенность яєць.

По темi:  Чим можна годувати гусей в домашніх умовах, раціон і норми в літній і зимовий періоди
Раздел: Гуси
Автор:
Дата:

Гуси породи Губернаторська

Вы читаете статью Гуси породи Губернаторська. Все материалы на сайте OOO Gumat, а также и статья Гуси породи Губернаторська - написаны с целью информационного обогащения и мы рады если Вам нравиться наш Журнал.

Отзывы к статье Гуси породи Губернаторська