174 | 0
Раздел: Гуси
Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Гуси породи Датський Легарт

Гуси породи Датський Легарт

Гуси Легарт (Гуси Данська Легарт) виведені в Данії, ця порода гусей вважаються однією з кращих в світі. Гуси Легарт Данська, середньої статури, схильного до ваговитості, вага гусей Легарт буває в межах — 7,5-8 кг, а гусок близько — 5,5-7 кг. І гуси, і гуски Датського Легарт однаково великовагових, дзьоб у Легарт невеликий, шия середньої довжини, тулуб глибоке і довге, жирова складка на животі невелика.

Читайте также: Курячі рулетики з гарбузом і яблуками

Оперення у Легарт білого кольору, дзьоб і лапи помаранчеві, відмінна риса гусей породи Легарт, це блакитні очі, а у гусенят Легарт по жовтому пуху розкидані темні плями. Ще однією характерна ключова особливістю властивої гусям Легарт, це те що, гусенята виводяться з першої кладки, завжди дещо відрізняється зовнішнім виглядом від подальших виводків від одних і тих же батьківських пар Легарт. Все породні характеристики проявляються у Легарт, під час другого відтворювального сезону.

Гуси породи Датський Легарт, дуже привабливі, коли проходить період линьки і пух змінюється на перо, гусенята стають дуже красивими, ошатними білими птахами. Нормою для Легарт, є біле оперення, без сторонніх вкраплень чорного або сірого кольору.

Несучість у гусей Легарт середня — 30-40 яєць за весь період яйцекладки, вагою до — 200 гр, виводимість у Легарт невисока — 60-65% (з яєць вилуплюється в середньому — 17-20 гусенят), зате гуси породи Легарт відрізняються високою виживаність гусенят, невибагливістю в змісті, дуже швидким набором ваги і найвищою серед усіх них порід ефективністю використання корму (споживають кормів на 20% менше, ніж будь-які інші породи гусей), в 2 місяці Легарт вже важать — 5,5-6,3 кг ., а в 3-місячному віці — 7,2 кг. Незважаючи на дещо меншу масу тіла Легарт, ніж у конкуруючих порід гусей, кількість м’яса (в цілому), що отримується від однієї гуски Легарт, вище за рахунок високої виживаності гусенят. Порода Легарт, також славиться високою якістю свого пуху.

По темi:  Гуси породи Арзамаської

І гуси, і гуски Легарт досить комунікабельні, мовчазним, з легким і лагідною вдачею, і на відміну від емденскіх породи, вони ласкаві не тільки до господарів, але і до сторонніх людей. У Легарт слабовираженная схильність до насиджування. Зовні вони дуже схожі на Італійських гусей і у них такі ж блакитні очі, але вже в тижневому віці, маса тіла гусенят Легарт, набагато перевищує масу тіла гусенят Італійських. З великих яєць Легарт, виводяться великі і життєздатні гусенята які дуже швидко ростуть і набирають вагу. Гуси Легарт, дуже добре нагулюють м’ясо на пасовище і мають хороші товарні тушки при забої в листопаді-грудні місяці. До нового року вже і не видно особливо, хто у Легарт в квітні-травні вивівся, а хто в червні. Дуже продуктивні помісі виходять при схрещуванні Данська Легарт і гусей Великою Сірої породи. Статевозрілими гуси Легарт, стають приблизно в -270 днів. Зрілість гусей настає на 3 тижні пізніше ніж у гусок. До квітня місяця, всіх в тому числі і пізніх виводків вступають в сезон яйцекладки.

Гуси Легарт Данська вельми нагадують породу емденскіх. У емденскіх, довша лебедина шия і розмашистий крок. Одна лапа далеко відходить від іншої. Йдуть Емденци, немов крокують на параді. У Легарт, шия більш потужна, більш коротка, крок маленький, семенящий, лапи тримаються якось на одному рівні. Гуси Легарт дуже ласкаві, мало гогочуть.

Статью нашли по запросам:
  • датський легарт
Раздел: Гуси
Автор:
Дата:

Гуси породи Датський Легарт

Вы читаете статью Гуси породи Датський Легарт. Все материалы на сайте OOO Gumat, а также и статья Гуси породи Датський Легарт - написаны с целью информационного обогащения и мы рады если Вам нравиться наш Журнал.

Отзывы к статье Гуси породи Датський Легарт