Догляд за гусенятами
836 Догляд за гусенятами

Догляд за гусенятами


Догляд за гусенятами

З моменту виведення гусенят, потрібно уважно за ними доглядати. Правильний догляд, забезпечення хорошим приміщенням, харчуванням, дозволить домогтися гарного росту, відмінного розвитку птиці і допоможе отримати через кілька місяців здорових і міцних гусей.

З моменту появи гусенят, потрібно добре підготувати приміщення для них. Воно повинно бути чистим і теплим, підстилка повинна бути сухою і не вологою. Температура повітря в пташнику перші кілька днів повинна бути 18-20 градусів за Цельсієм, і це навіть не дивлячись на те, що квочка обігріває своїх гусенят після виведення. Що стосується квочки гуски, то вона прекрасно приймає не тільки своїх гусенят, яких самостійно висиджує, а й «виховує» інкубаторних гусенят. Тому підсаджувати можна до неї будь-потомство, і вона обов’язково подбати про нього. Також важливо буквально в перші дні життя подбати про знайомство молодняку ​​з гусаком.

Саме в цей період пташенята запам’ятають ватажка, і це дозволить їм слідувати за ним по п’ятах. У гусака молодняк багато чому вчитися, поступово звикає до життя в стаді. Правда, зустрічаються ситуації, коли гусак б’є гусенят, в такому випадку потрібно спробувати «познайомити» молодняк з іншим гусаком, так як від першого толку не буде. Якщо гусак і гуска відмінно приймають молодняк, то догляд за гусенятами для птахівника не складає особливих проблем. Дорослі птахи поступово навчать малюків всьому, що їм потрібно — харчуватися на пасовище, плавати, пити воду, жити в стаді, розуміти звуки.

Інша справа, якщо гусенята ростуть без дорослих гусей. В такому випадку догляд за гусенятами повинен бути більш ретельним і уважним. Особливу увагу птахівники повинні приділяти корму птиці, наявності вітамінів в ньому, мікроелементів, мінералів, зелені. Вигул на пасовище теж починається в такому випадку поступово — з 20 хвилин на 7-10 днів.

По темi:  Гуси породи Губернаторська

Причому, важливо захищати територію пасовища перші дні. Це допоможе захистити пташенят від небезпеки, а також не дозволить їм відбитися від стада і загубитися, що теж цілком ймовірно. Те ж саме і з водоймами — плавати молодняк вчитися поступово. В цілому, при правильному підході догляд за гусенятами не надто складне заняття і в тому випадку, якщо вони ростуть без гуски. Але краще все-таки присутність квочки і гусака, так як розуміння всіх процесів для гусенят відбувається значно швидше.

Автор:
Дата:
Из той же категории: (Гуси)

1 коментарий к статье Догляд за гусенятами

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

шестнадцать − 8 =

Сейчас читают:
Top